Suport probleme de joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de PainKiller., 7 Aug 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut !

    sunt probleme la server EG2 , cand reusesti sa intri cand nu mai merge , cand cade tot si astepti sa isi revina si apoi o iei de la capat
     
  2. idem eg6. plus ca apare ciudatenia aia ca trebuie la fiecare click sa acceptam politica de confidentialitate !!!! ??
     
    fiva71, -Anunaky- și Jøķє® apreciază asta.
  3. valentinme

    valentinme User

    asteptati
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  4. si pe eg7,la fel!!!!!!!!!!!!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  5. si pe eg 3 la fell !!!
     
  6. - persistă mizeria!!! 08.08.2023;
    - continuă 09.08.2023
     
    Modificat ultima dată: 9 Aug 2023
    FluPlague_MCPK, -Anunaky- și Giany apreciază asta.
  7. Giany

    Giany User

    și pe EG 5...
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. Nu fiti rai ca tara geme . Tehnicul BP este in concediu si este suplinit de femeia de serviciu. Dormi linistit FNI lucreaza pentru tine mai stiti sloganul? este vlabil si pentru BP , bagati bani ca stiu ei pentru ce.:)
     
  9. CEEEE?
     
  10. Ma ,mai mai lasati cu Agree asta,la fiecare cautare pe pagina imi apare AGREE, pai faceti ceva adormitilor, sau a ti intrat in somaj,nu de alta dar sa stiu ,ca vine eu cu barosu si il rezolv jocu.
     
    Modificat ultima dată: 10 Aug 2023
  11. =ΞDDY*=

    =ΞDDY*= User

    EG5 Inca persista problema cu acc. politica de confidentialitate
     
  12. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    pe EG 3 de cate ori schimbi o pagina de joc apare chestia cu AGREE ,nu poti sa faci nimic cum dai click cum apare pagina aceea
    nu poate nimeni sa remedieze aceasta problema ? chiar devine enervant, am pierdut doua licitatii din cauza asta
     
    EBOLA-GAY_MCPK apreciază asta.
  13. Salutare,

    iedule, ai pierdut licitatii pentru ca nu te-ai aliniat la aceast stupid de comportament DO.
    Mai incearca cu mare, mare, mare atentie si vei reusi.

    Dar acum, la ora 22:40 (RO) a aparut o ciudatenie mult mai stupida:
    - intri in hangar
    - apare chestia aia cu "accept"
    - dai click pe ACCEPT ALL
    - se intra in hangar, dar ... stupizenia: celulele sunt goale !!!
    Adicatelea, nu poti schimba nava, sau gestiona vreuna !!

    Daca intri la ITEMS - click drapta jos - nu vezi nimca-nimicutza - toate alvelolele snt goale !!

    Hey voi, ADMINI, si/sau DEZVOLTATORI ???
    solicit reperare si compensatii.


    EG6
    Sasha_die_katze



    ...si, aveti maaaare grija: pisica blânda zgârie rau ;)


    Spor la joc (daca sa ma i poate ) :p
     
    EBOLA-GAY_MCPK apreciază asta.
  14. Bunä Seara,

    dar, numai bunä nu e !!! :(
    La fiecare click apare fereastra cu "We pride your privacy ... bla , bla, ... Accept".

    Echipa tehnica este CHIAR ASA de INDARJITA încât nu vrea sa renute la aceste mesaje extrem de suparatoare ?!?

    Sau, poate, echipa tehnica este in concediu, iar la butoane a ramas numai femeia de curatenie !?!! :D:D

    Solicit anularea acestor mesaje - consumatoare de click-uri si timp - si bineînteles compensatii pentru toti jucatorii cinstiti !!.
    Baftä si Spor !!
    ... si, aveti maaaare grj sa nu va infectati cu EBOLA ;)
     
  15. Se pare ca nu sunt singurul care are probleme, si i se da raspuns ca nu e vina lor ca e doar vina ta, ca aplicatia lor nu are cum sa faca "asa si invers" ca aplicatia lor e perfecta, ca nu exista lag si alte porcarii de gen. Am cumparat la helix blitz 2 pachete de 75 de euro (eu joc pe Europa Global) si ca prin minune nu mi s-au acordat pe serverul pe care joc si de pe care am facut achizitia, minune mare cand am descoperit ca achizitia mi-a fost data pe EG7 ... trimis tichet la suport, raspuns, aplicatia nu are nici o vina, eu sunt de vina ca am cumparat pe EG dar mi s-a acordat pe EG7 ... deci pe scurt am pierdut 150 de euro, oamenii decat sa admita ca aplicatie e varza si se fac greseli mai bine da vina pe noi utilizatorii
    EDIT : am 30 de minute de cand ma chinui sa intru in joc si nu pot, nice sync ce ati facut, cel mai misto ...

    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.d0a0d517.1691698421.7220375e
     
  16. mai fratilor la ficare event mai nou aveti probleme cu erorile 503 503
     
  17. Salutare Tuturor Jucatorilor Cinstiti !!

    Informez acum (cât s-o mai putea, cä se va bloca si forumul) echipa tehnica si adminii ca erorile având codul:
    502
    503
    504
    au reaparut si blocheaza utilizarea site-ului DO si a jocului.

    Frecventa si durata erorilor si blocajelor este mai mare de 70% din timp, ceea ce face ca acest joc sa devina total indisponibil si neadecvat. Desigur a inceput weekend-ul, deci nu trebuie sa ne asteptam la ceva bun in urmatoarele trei zile.

    Toate astea, dupa ce acum aprox doua saptamani am primit asigurari ca problemele s-au rezolvat si ca nu vor mai exista astfel de blocaje !! Adicä, pentru a milioana oara ni s-au vândut minciuni, ca sa continuam sa jucam.

    Sunt sigur ca unii au indraznit (si au sperat in mai bine) sa bage bani in joc dar acum s-au trezit, vorba aceea, "si bätuti, si cu banii luati"... Hei, DO !! - ati pregatit un nou cod bon de compensatii ?!? Degeba ati pregatit daca accesul la joc este blocat ;)


    SashaKatza_MCPK
    EG6
    .
     
    Fr!Ng3_|)!v!$!0N apreciază asta.
  18. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Acum, incapand cu 20:30 totul este complet blocat, erorile cu mesaj cod 503 si 504 persista permanent.

    Daca totusi apare in cele din urma fereastra de logon, rezultatul incercarii de logon este asa cum a zis mai devreme Fr!Ng3_|)!v!$!0N:
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97. <numar variabil hexazecimal>

    Am reusit sa dau acest post numai pentru ca am ramas cu fereastra de forum deschisa, site-ul DO si clientul nu mai pot fi deschise.
     
  19. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    ... iar acum, incepand cu 21:50, la incercarea de logon apare mesajul:

    Service Unavailable
    The server is temporarily unable to service your request. Please try again later.
    Reference #6. <numar variabil hexazecimal>
     
  20. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    La ora 23:00 / 11.08.2023 eroarea persista, spre exemplu:

    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.1fc5dd58.1691783760.f069989

    Numarul in baza 16 care urmeaza dupa £97 este variabil: la fiecare logon este vizibil alt numar.