probleme de joc grave

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de †»MØИ§ŤЄЯ«†, 3 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. stim de mult asta,bro..nu astept pe super mama ca a facut jocu corect,astept doar sa zica din 2...1...ori ca e pe bune,ori ca il inchide
    bine,la varianta 1,nu mai ies lovele...si eu unul o sa decartez la bp...ohooo,cita incredere au ei in noi
    level 2..ciiit mai cred eu ca jocu asta timpit e corect!
     
  2. dady77-7

    dady77-7 User

    Rusine,rusine,rusine DO,ati facut uniunea serverelor intr-o zi,pe cand rezolvarea problemeler de joc rezultate in urma uniunii nu sunteti in stare sa le rezolvati in zile,saptamani,luni ? :p Pacat de acest joc care atunci cand m-am apucat eu de el prin 2013 era super fain!
     
  3. CapoHrx

    CapoHrx User

    Conform anuntului oficial:
    ''În mod normal fiecare instanță rulează cu servere multiple, apoi diferite hărți sunt răspândite pe fiecare server.''
    Asta consider eu a fi motivul pentru care stam in portal cand vrem sa schimbam harta, sau ne da reconectare pentru a intra pe alt server, dar technicienii se pare ca nu joaca DO!
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  4. puteti da foc la servere,multumesc :oops::oops:
     
  5. _wadzer_.

    _wadzer_. User

    bai astia de la darkorbit sa va fie rusine ca noi ca oameni bagam bani in jocul vostru si voi va bateti joc de noi.. lag peste lag bagi rabat bagi bani sa iti iei amplif si voi chiar va bateti joc de noi ..acum cateva luni mergea jocul ff bine dar acuma chiar nu se mai poate..te bagi in poarta si mori oare cat va mai bateti joc de oameni care va baga bani in buzunar????
     
    **Just4fun** apreciază asta.
  6. a mai patit cineva asa ceva?.... intri in poarta din 1/4 si , pe langa lagul infernal, nu pot schimba configuratiile :mad::mad::mad:
    din ce in ce mai rau .......
     
  7. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    eu am patit asa ceva si pe harta normala,1-7,1-5.uneori si in porti...de asemenea primesc reconect dar nu stiu cum se intampla ca numai atunci cand mai are npc-ul putin hp.
     
  8. da eu, aseara...
     
  9. Aceiasi intrebare o am si eu, cum e posibil sa crap 10 495 de anihilatori si cand sa inchei misiunea am iara 0 anihilatori ?
     
  10. manuivan70

    manuivan70 User

    Tot conform anuntului incercarea de sincronizare a instantei de test (care pana la 400 de jucatori pe harta nu a prezentat lag) va avea loc luni...
    mie mi s a restartat misiunea cu 400 de uber kristaloni iar aseara era sa pierd vortexul...abia spre miezul noptii se putea juca normal...oricum chiar cand scriu acestea sunt in imposibilitatea de conectare.

    cu toti nervii intinsi la maxim am totusi rabdare...continui sa joc atunci cand mi se permite si am intelegere...asta e momentul cand jucatorii adevarati trec prin incercari iar ceilalti isi vand conturile.

    nu iau partea nimanui...dar ge6 era asa gol inainte de fuziune...si doar o misiune de genu: distruge jucatori pe o harta goala putea fi dusa la indeplinire

    astept cu nerabdare rezultatul sincronizarii

    salutari
     
  11. eu nu am nici un fel de intelegere ... cred ca o sa ma apuc de alt joc !!
     
  12. _basty13_

    _basty13_ User

    sub ori ce critica merge jocul
    voi lati facut sa mearga mai rau
     
  13. va bateti joc de noi si sponsorii vostrii care suntem tot noi.
    nici macar scuze si informatii despre aceste probleme grave cand si cum se rezolva nu va sinchisiti sa ne dati
     
  14. ...chiar asa cum au zis ceilalti: bätaie de joc !!!

    NU SE MAI POATE INTRA PE CLIENT. !!!
     
  15. DaymonR

    DaymonR User

    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.
    EquiNox_pH4[z]0x Int7 User-ul nu-l stiu din pacate.... Cand am acces la contul de joc? nu stie nimeni...? :((:)oops: Ultima logare a fost Dec 2017 , nu a trecut 1 an inca... Mi s-o fi inchis contul sau ceva..? S-a sters ...poate? La Suport detaliile sunt ca trebuie sa astept ,ca nu ei rezolva asta... pe forum ma trimit la suport.. cum sa procedez... doar sa astept ? pana... la anu? -.-
     
  16. NU SE MAI POATE INTRA PE CLIENT. !!!

    este ban, interdictie, sau nu am platit suficient ?!? ...
     
  17. dady77-7

    dady77-7 User

    Degeaba strigi aici,nu mai ne aude nimeni,de cam multa vreme,de cand cu aceste uniuni de servere,care sunt niste ESECURI,pacat de acest joc care prin 2013 era foarte frumos.App daca am aduce ceva injurii cred ca am fi vazuti,pe cand cu aceste probleme nu ne vede absolut NIMENI,tot spun ca se rezolva,dar nu dau nimic precis,o data,ceva,nu ne ramane decat sa asteptam,cei care or sa mai aiba atata rabdare,care ne este pusa la grea incercare de cei care duc jocul in jos:p Nici eu ca de altfel multi altii nu ne putem conecta de ceva vreme,asta de cand cu aceste uniri de servere,care mai mult rau au facut decat bine.O seara buna si bafta celor care totusi mai pot juca :)
     
  18. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Bah , da kiar asa, ne deconectati desi suntem in plina actiune ?!?!?!... RUSINEEE !!!
     
  19. De fapt stiti care e caracteristica principala a acestui joc ? Nu se poate juca :D:D
     
  20. MegaRo

    MegaRo User

    Cand se poate rezolva problema reconectarii? incerc sa fac poarta asta de event si o pird datorita voua cu reconectarile cine imi da recompensele de la poarta? dracu hai bai oameni buni faceti ceva ca nici un amart de portal nu mai putem face