probleme de joc grave

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de †»MØИ§ŤЄЯ«†, 3 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. bai fratilor voi mai rezolvati odata cu servarul asta sau ne lasam dr toti de joc,eu 1 mi sa luat sa intru in porti si sa ma scoata vreau sa dau kamikaze nu pot ce dr vreti sa mai facem dupa ce ca bagam atatia bani sa ramanem si noi in top pe voi va doare la pl
     
    Veneficus, INVICTUS, marianmarian19 și alți 2 apreciază asta.
  2. INVICTUS

    INVICTUS User

    :mad:asta a devenit o panarama de joc ,dupa ce ca bagam bani pe jocul asta ,nu se vrea sa rezolve odata ptr.totdeauna cu aceste probleme : lag , codati cu autolock de te ia de pe inviz.la spaceball dintre zeci de playeri, deconectari non stop.Faceti sa functioneze jocul asta:mad:
     
    dady77-7, Veneficus și Fllorrenn03 apreciază asta.
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Monster si Invictus, eu nu stiu de cati ani jucati voi dar eu joc de 10 ani si ma lupt cu aceeasi problema pe care ati mentionat-o mai sus,daca de 10 ani nu sa rezolvat nimica (decat faptul ca au aparut programe mai bune sau..nu stiu cum sa le mai zic) la ce va puteti astepta in continuare ??? Nu vedeti ca ne batem gura de pomana ?
    Si acuma care credeti ca o sa fie rezultatul ?? ( tot inainte mandrii pionieri )

    Si sa va mai dau si alte informatii !! Jocul asta nu are probleme !! Daca ar fi avut probleme s-ar fi rezolvat !! Problema suntem noi ca : bagam bani intr-un joc despre care stim ca ne fura si isi bat joc de noi !! Asa a fost sa fie ca pe jocul asta sa fie multi visatori sa creada ca jocul asta este facut pentru :NOI , jocul este facut pt. ei !!! asta este o industrie si se bazeaza pe pshologia omului !! prostul baga si destepul pleaca !!!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 4 Oct 2018
  4. Salut,

    Cum este posibil sa trag de atatea zile pentru misiunea cu 3500 de cubikoni iar la unul dintre restarturi sa imi arate ca am luat-o de la 0,ce facem cu erorile astea , se pot indrepta astfel de erori?

    multumesc
     
  5. CapoHrx

    CapoHrx User

    Stimati jucatori, va recomand sa jucati acest joc cu mai putina daruire, mai putina dedicare. Ideal ar fi cu o implicare emotionala nu mai mare decat la ''Solitaire''. Motivul ar fi implicarea DO/BP de acelasi nivel in cazul solutionarii problemelor, dovedita prin declaratii de genul : ''speram ca se va rezolva, probabil, posibil, eventual, cel mai probabil, ne rezervam dreptul de a modifica, este cunoscuta si a fost transmisa mai departe, in curând, se lucreaza, trimiteti la suport, nu putem confirma, nu am putut reproduce, vor fi banati, vor fi penalizati, prioritati, dupa unirea serverelor, ...''
    Aceasta lista este lunga dar cu siguranta oricare dintre voi ar mai putea adauga la ea. Jocul este un experiment continuu, doar sectiunea de plati este exacta, caci aceea este guvernata de legi general valabile in UE si in lume, legi care stabilesc si pedepse.
     
  6. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Sall All,

    acu' câteva minute mi s-a shters o postare (de fapt un raspuns) pentru urmatorul motiv:
    Am declarat ca:
    "pregatisem câtiva euro pentru <PREMIUM TREI LUNI> dar ce sa vezi ,,, m-am razgandit :D ... OARE DE CE ?? :p .... "

    Clar!! ... bag buget intr-un joc care functioneaza, deci nu in acesta !!
     
  7. DaymonR

    DaymonR User

    Macar voi puteti intra in joc ... eu de 3 saptamani astept sa pot intra pe contul meu de joc inactiv cateva luni... m-am lasat o perioada deoarece am fost plecat la munca, revenind in tara, am zis sa-mi reaiau activitatea mea pe acest joc unde aveam o nava bunicica zic eu si am investit bani in ea... Acum dupa acele sute poate mii de ore si bani bagati ... "
    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server."
    Dragi admini stiu ca ati postat in aceasta sapt Marti ca in curs de 2 sapatamani(incepand de marti 2.10) rezolvati problema conturilor inactive , dar e de la jumatea lunii septemrie incerc sa loghez ..si nimic...
    Asteptam , asteptam... tot asteptam.. Mai sunt 9 zile aprox pana trec acele 2 saptamani, chiar sunt curios daca o nava cu mii de ore jucate si bani investiti va fi reintrodusa pe joc.. sau sa creez cont nou sa mai joc cateva mii? =)))) Nici o sansa...
     
  8. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    ora 20.30.vreau sa intru si eu pe joc.nu se deschide pagina de joc,ramane neagra.tot incerc,tot incerc...dau sa intru la hangar.pagina neagra,nu apare hangarul,pagina neagra unde se deschide hangarul.nu mai zic de experientele uimitoare de genul :primesc reconect pe harta de joc ,dau relogare si ma da in portal sau trag intr-un npc,primesc reconect si ma relog in partea opusa unde eram cu npc-ul.eg3
     
  9. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Bine ai venit in Dark orbit :)
     
  10. DaymonR

    DaymonR User

    :\ a 21-a zi fara DarkOrbit.... "You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php " a 8-a de cand s-a anuntat pe forum rezolvarea asteia.. (1-2 saptamani)... 1 - 2 luni poate...
     
  11. astept si eu momentul cand adminii nostri dragi or sa scrie si ei pe forum urmatorul event , asteptam scumpilor :*
     
    dady77-7, Veneficus, CapoHrx şi o altă persoană apreciază asta.
  12. eu astept sa se inchida de tot ,jocul:p:p:p
     
    beligerantu și Tibles apreciază asta.
  13. Păi ar fi mai bine să se închidă jocul ăsta odată...și așa pe hărți e plin de jucători care stau pe bot 24/7 și nu poți aduna o cutie sau să faci un npc pt că nu ai loc de ei, de turci și de aliații lor care nu știu să joace fără ''ajutoare'' și imediat cum ai sărit portalul ei vin cu click-ul pus pe tine de la jumătatea hărții sau din capătul celălalt al hărții și cum apar ei pe joc se creează un lag infernal și iei reconnect de câte 100 de ori în 5 minute și ei susțin cu tărie că ei joacă ''corect''... și niciunul din acești jucători, fie că stau pe bot la cutii prin pvp-uri sau pe x-2 și x-8 sau la npc-uri, fie că au anumite ''ajutoare'' externe nu pățesc nimic deși bugpoint-ul promite de ani buni că îi sancționează. Un joc ce a ajuns de tot râsul, asta este darkorbit-ul.
     
    Giany, WIΖΛΓΔ, Veneficus și alți 3 apreciază asta.
  14. cu naiba sa faci daca ei pot lua milionul de uri cu 40 de euro parca si pot sa faca bagul acela cu gg adica cand tu vrei sa le faci baza nu poti pentru ca unu trage gg iara altu schimba module si de aceia este foarte mare lagul la prantaim ca ei alceva nu fac daca ai ataca cineva ca unu trage GG iara celati schimba modulele
     
  15. _basty13_

    _basty13_ User

    jale mare joci numai in reprize si daca sunt mai mult de 10 nave in acelasi loc esti deconectat
    dai reconectare dupa un 1 min revine nu stai 2 3 min si iar deconectat
    ce faceti nu vreti sa mai mearga jocul?
    daca nu inchidetil si asa sutem mai linistiti ca nu mai este jocul
     
    Giany și *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  16. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    tu crezi ca pe astia ii intereseaza ? vezi doar singur pana unde sa ajuns cu jocul asta
     
  17. DaymonR

    DaymonR User

    AStept ziua in care o sa pot macar sa ma loghez la contul meu de 21 .... pana atunci cont nou level 1.... yeey ..distractie maxima :\
     
  18. mai fratilor jocu asta a ajuns de tot kk am incercat sa ma conectez 30 min si nimic se pare ca nu mai intereseaza pe nimeni ce se intampla cu jocu asta. pai maca sa-l inchida naibi sa nu mai prosteasca lumea cu el ,
     
  19. ALEXAXNDRU

    ALEXAXNDRU User

    de cand s-au unit GE4 cu GE3 e groaznic jocul da rateri nonstop nu se poate juca. se blocheaza, are lagg mare, se deconecteaza, nu te mai reconectezi numai dupa vreo 2,3 minute etc.