Probleme de joc dupa unirea serverelor EG 6 cu EG 7

Discuție în 'Probleme generale' creată de dady77-7, 13 Sep 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Hermes

    Hermes Guest

    ......începând cu data de 25.09.2018 și va dura aprox. 48 de ore......
    Cand procesul va fi gata, vom anunta in forum, ca si pana acum.
     
  2. mota_1990

    mota_1990 User

    si faptul ca noi pierdem zile de duble se vor recompensa cu ceva?sau daca pierdem ultima zi din cauza celor aproximativ 48 ore se va da ceva lf4 noi ca doar nu este din cauza noastra pierderea
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! și RykooN apreciază asta.
  3. Hermes

    Hermes Guest

    Cand vom avea informatii suplimentare le vom posta.
     
  4. x13x13x13

    x13x13x13 User

    sa terminat cu jocul ?
    ati reusit sal inchideti sau mai merge
     
    WIΖΛΓΔ și RykooN apreciază asta.
  5. și premiumul, dublu la cutii, rabatul care se duc degeaba cât timp nu merge jocul cine ni le plătește? vreau și eu să știu
    așa, când e vorba de tranzacții, imediat ne luați banii din conturi dar când e vorba să faceți jocul să meargă și să eliminați toți turcii programați și ceilalți jucători care nu joacă corect nu vă obosiți să rezolvați ceva...penibil, nu cred că se potrivește alt cuvânt pt ce a ajuns jocul acesta și echipele de dezvoltatori ale acestui joc
     
    Modificat ultima dată: 27 Sep 2018
  6.  
  7. x13x13x13

    x13x13x13 User

    mai aveti mult pana dati drumul la globala 5?
     
  8. mortu99

    mortu99 User

    globala 7 nu merge mam inregistrat prin bigpoint si ini zice

    Eroare!
    A avut loc o eroare internă. Încearcă să foloseşti opţiunea de căutare, ar trebui să funcţioneze. Introdu un cuvânt în câmpul din dreapta sus.
    Dacă nu funcţionează, încearcă din nou mai târziu sau joacă unul din aceste jocuri de top:
    ce trebuie sa fac? pierd lf 4
    id
    420114779
     
  9. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    pentru pierderea zilelor de premium ,rabat,duble la cutii un admin a spus si aici citez: ,,Pentru a primi toate bonusurile de logare sunt necesare 25 de zile de conectare. Luna trecută a avut 31 de zile, deci mă îndoiesc de faptul că te-ai logat zilnic. Nu au existat pe niciun server probleme tehnice care să împiedice logarea timp de 6 zile. Dacă te referi la fuziunea serverelor, acesta este anunțată din timp, iar jucătorii pot ține seama de faptul că ar putea pierde 1 - 2 zile de logare, deci își pot organiza timpul astfel încât să obțină toate bonusurile.

    mai bine sa nu mearga deloc decat ca pe EG 3,dupa unirea cu server ul din ungaria am reusit sa acumulez aproape 60 de minute de joc saptamana asta:) :) :) la 3-4 minute reconectare
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 28 Sep 2018
    Veneficus apreciază asta.
  10. georgeee

    georgeee User

    eu unul sunt curios sa vedem ce ne ofera pentru pierderea duplicatoarelor si/sau premiumurilor cumparate....asta daca se ofera ceva.
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. sa mai facut unirea eg4cu eg5 ? Ca eu nu vad nici o diferenta de playeri
     
  12. _basty13_

    _basty13_ User

    nu sa facut nici o unire
     
  13. Jocul se misca execrabil.
     
  14. nu se ofera nimic:D
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.

  15. Salut,

    Te contrazic in legatura cu ceea ce ai spus mai sus, cum ca trebuie sa ne luam marja de eroare la log in.Faptul ca se fac aceste uniri intre servere, nu a fost o optiune pe care am solicitat-o noi, ci a fost implementata fara drept de apel :).
    Din punctul meu de vedere, recompensele pierdute in cele 48 de ore, trebuiesc creditate pe cont fara discutie.
     
  16. dady77-7

    dady77-7 User

    Bravo din nou DO,faceti pe zi ce trece jocul mai atractiv,nu ma pot loga si daca ma loghez dupa 2-3 minute ma deconecteaza,tot sa mai joci in felul asta,plus ca ajungi sa fi bubuit de cele mai mici NPC-uri,nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa fie dupa ce finalizati unirea serverului Eg7/Eg6 cu Asia,cred ca nu o sa ne mai putem loga nici dupa 1 ora probabil,in ritmul acesta cred ca o sa spunem bye,bye DO,pacat de timpul pierdut nu mai zic de banii investiti de placere,placere care acum ne este refuzata datorita faptului ca nu mai putem juca mai deloc :(
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. DaymonxR6

    DaymonxR6 User

    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.

    Acelasi lucru mereu.... toate conturile mele sunt pe acele server in fuziune care nu functioneaza...
    Trebuie sa creez unu nou pe Eg1 poate..doar asa merge.... Pff....
    Sunt playeri cu mii de ore pe joc acumulate in ani ... Treaba asta se rezolva doar ca necesita timp.... depinde si cat.
     
  18. ID:
    [​IMG] 69009582

    BKpozitv int13

    Azi 29/sep/2018 orele 18:30-19:00 nu pot intra pe client:
    - dä reconnect, sau,
    - aratä cä face logon dar face la infinit, färä sä intre pe client.

    Vä rog sä rezolvati URGENT aceasta disfunctionalitate.

    MULTUMESC ANTICIPAT.


    PS: aceasta cerere a fost trimisa si la suport, acum cinci minute.
     
    Veneficus apreciază asta.
  19. dady77-7

    dady77-7 User

    Multumim din nou DO pentru acest joc minunat pe care am ajuns sa nu il mai putem juca,dupa ce,ca deabia reusim sa ne conectam,asta dupa lungi si multe incercari,imediat ne deconecteaza,deci o sa mai jucam la pastele cailor sau ma rog,cand o sa reusiti sa faceti ceva in aceasta privinta,asta daca o sa reusiti :( O seara buna si bafta norocosilor care pot juca :)
     
    WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  20. Sabotor

    Sabotor User

    @Hermes se mai repara jocul asta?
     
    Veneficus apreciază asta.