Probleme de joc dupa unirea serverelor EG 6 cu EG 7

Discuție în 'Probleme generale' creată de dady77-7, 13 Sep 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. dady77-7

    dady77-7 User

    Salut,se pare ca jocul nu mai merge deloc acum dupa unirea serverelor,dupa ce te conectezi in minute bune,sari portalul tot la fel,schimbi configuratia ca sa fie totul frumos mai te alegi si deconectat in timpul jocului :( Apropo True5.1 numai placut nu mai este jocul acum :(
     
  2. manuivan70

    manuivan70 User

    eu nu ma pot conecta pe GE 6!
    am jucat azi dar m a deconectat mai inainte si nu se mai conecteaza...
    tot severul oprit ori doar mie mi se intampla?
     
  3. Salutare sunt sigur ca cei de la suport lucreaza la situatia de genul acesta informatiile sunt foarte multe si dureaza ceva timp pana se stabilizeaza , cei mai bun lucru este rabdarea si se va rezolva
     
  4. iara a cazut sv felicitari bigpoint
     
  5. manuivan70

    manuivan70 User

    Pare-se că astfel de probleme sunt inevitabile in unrma fuziunii.
    Sper totuși să se rezolve cât de repede.
     
  6. dady77-7

    dady77-7 User

    Ne poate spune si noua un admin sau altcineva cand se rezolva problemele create in urma fuzionarii serverelor ? Adica timpii care sunt foarte mari la conectare,sarirea portalelor,jump,deconectarea in timpul jocului,etc ? Mda se pare ca asta seara nici nu ma pot conecta pe joc Eg6/Eg7 :(
     
    Modificat ultima dată: 15 Sep 2018
  7. manuivan70

    manuivan70 User

    sper din suflet ca se cunosc toate aceste probleme si ca se lucreaza la rezolvarea lor.
    chatul se blocheaza, lag, nu pot schimba configuratiile si multe altele.
    intru cat scopul fuziunii era sa aveam o calitate mai mare a experientei de joc sper ca toti cei responsabili lucreaza la rezolvarea acestor probleme.
    am dori si o confirmare daca se poate
    multumesc
     
  8. dady77-7

    dady77-7 User

    In weekend se pare ca nu se lucreaza si uite asa se duce premium si altele de pe joc :( Confirmarea ca se lucreaza se cam lasa asteptata :(
     
  9. manuivan70

    manuivan70 User

    am toata intelegerea cand vine vorba de probleme tehnice...sper ca nu sunt si altfel de probleme.
    merita si universul o zi libera...sper sa mi pot face hadesurile maine
    pana una alta asteptam o pozitie oficialao_O
     
  10. nu inteleg cum la unii merge jocul si la mine nu
     
  11. dady77-7

    dady77-7 User

    Bine ca faceti din nou inca o uniune de servere,ca jocul nu mai merge DELOC,nu poti face absolut NIMIC decat sa astepti sa te conectezi si dupa aceea astepti deconectarea si asta la nesfarsit,cam multa nepasare din partea dvs sau poate nu mai aveti nevoie de unii jucatori :( App bine ca sunt recompense duble la porti ca si asa nu le putem face :p
     
  12. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    Modificat ultima dată: 26 Sep 2018
  13. INVICTUS

    INVICTUS User

    NU FUNCTIONEAZA JOCUL ,LAG INFERNAL, RECONECT DUPA RECONECT când reusiti sa rezolvati problemele??????
     
  14. INVICTUS

    INVICTUS User

    NU FUNCTIONEAZA JOCUL ,LAG INFERNAL, RECONECT DUPA RECONECT când reusiti sa rezolvati problemele??????
     
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Pe ce globala joci ? la mine pe Global 1 merge fara probleme, si ar fi bine sa nu multiplici reconectarea ca poate mai vrea si altul sa joace :)))) asta nu-i in nume de rau dar vezi sa nu iei ban pe forum !!
     
  16. mortaciune

    mortaciune User

    globa 5 va merge ?
     
  17. Globala 1 nu a unit cu nimic , de aceea merge bine .
     
  18. Hermes

    Hermes Guest

    Citeste <<aici>>.
     
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Da, global 1 nu a unit cu nimeni dar eu m-am referit la o situatie pe care adminii au si rezolvato!!!!
     
  20. mortaciune

    mortaciune User

    au trecut 48 de ore si tot nu merge sa intru nici un cont nici gl5 si nici gl 7