Suport Probleme de conectare

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 22 Oct 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salutare piloți,

    A durat ceva timp pentru a implementa o protecție stabilă în joc spre a asigura funcționarea corectă a serverelor. Desigur, atacurile mai vin din când în când și acest lucru poate cauza deconectări, întârzieri și alte probleme pentru o perioadă scurtă de timp până când această măsură detectează problema și este lansată automat. Dar, în general, situația este sub control și totul a fost readus la normal. .......


    Asta ne anunta Hyperion acum cateva zile. Unde este "protectia stabila" domnule ? Unde este situatia aia sub control? Sub care contrul? Ce inseamna pentru dumneavoastra "readus la normal"? Nu va este rusine sa ne tot mintiti? Aseara am incercat sa ma conectez si...... nu s-a putut, dimineata la fel . RUSINE BP cu toti lingaii mincinosi care ne reprezinta.

    Revin cu o adaugire, cand am reusit sa ma conectez pentru cateva minute am intrat in Gamma si ce sa vezi? m-am blocat , am fost omorat de Kristalon si am fost dat in harta X-8 iar in mesajul de pe joc mi-a aparut ca am fost omorat de nu stiu ce jucator ceva cu good.
     
    Modificat ultima dată: 22 Oct 2023
  2. _basty13_

    _basty13_ User

    22.10.2023 - 08:14 Astronavă reparată.
    22.10.2023 - 08:11 Ai fost distrus de o mină.
    22.10.2023 - 08:11 Procesul Warp pentru Prosperous Hammerclaw pe harta Map 3-1 a fost finalizat.
    22.10.2023 - 08:09 Ai fost distrus de o navă de alieni de tipul Sibelon.
    22.10.2023 - 07:55 Ai utilizat bon ptr. salt
    22.10.2023 - 07:49 Astronavă reparată.
    22.10.2023 - 07:47 Ai fost distrus de o mină.
    22.10.2023 - 07:44 Ai distrus o navă de alieni de tipul Boss Sibelon.
    22.10.2023 - 07:44 Ai primit 1161 puncte de onoare.
    22.10.2023 - 07:44 Ai primit 217728 PE
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. _basty13_

    _basty13_ User

    eram in poarta de event cand ma bubui o mina si pe urma tot o mina in baza in 3 1
     
    Veneficus apreciază asta.
  4. Veneficus

    Veneficus User

    mesajul nu era pentru... utilizatorii corecti ai acestui joc!
     
    BROSCOIUL și _basty13_ apreciază asta.
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    bun raspuns
     
  6. Stiti ce cred eu ?
    Ce au zis ei "BP si compania" le-am dat un cod bonus , de ce sa beneficieze deplin de el ? Daca in weekend cand mai sta omul pe joc nu putem intra cand sa ne bucuram de codul ala ba hotilor? Cand spun hoti ma refer si la Altea Hiperioane si Clapistul
    Apropous vreau sa bag si eu 500 euro in joc sa cumpar diverse pachete si nu ma lasa sa ma conectez. Cum sa fac?
     
    Veneficus apreciază asta.
  7. PredaTh0r

    PredaTh0r User

    Aceasi balarie si la mine cand vine vorba de a ma conecta, nu functioneaza pur si simplu si nu, nu este de la net sau de la pc, am pc nou luat de curand pt gaming si netul 1000mbps totul merge blana mai putin acest joc, il joc de 2saptamani cred ca e timpul sa ma dezlipesc de acest joc cat inca mai am timp ca nu merita si este prea greu.
     
    Veneficus apreciază asta.
  8. _basty13_

    _basty13_ User

    bravoooooo
    22.10.2023 - 10:27 Ai fost distrus de o mină.
    22.10.2023 - 10:25 Ai fost distrus de o navă de alieni de tipul Boss Kristallon.
     
    Veneficus apreciază asta.
  9. foarte frumos !! iar nu se conecteaza jocul.... :mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
  10. _basty13_

    _basty13_ User

    din nou
     
    Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.