probleme conectare

Discuție în 'Probleme generale' creată de gigiM, 18 Noi 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. gigiM

    gigiM User

    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.
    ce este asta si ce trebuie sa fac sa ma pot loga din nou?
    66296276 eg5
     
    Modificat ultima dată: 19 Noi 2018
  2. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Te rog să încerci din nou acum, nu ar trebui să mai ai probleme.
     
    Modificat ultima dată: 22 Noi 2018
  3. styv86

    styv86 User

    Sarumana doamna/domnisoara Althea , am un coleg de clan care are nava blocata si nu se poate loga pe joc de vreo cateva zile , apare mesajul urmator :
    Forbidden
    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.....Datele de cont sunt : ID 91912499 ..EG1 Multumesc anticipat in numele lui . Eu i-am explicat cum sa intre pe forum , dar uneori cam greu cu explicatiile .
     
  4. styv86

    styv86 User

    Poate sa raspunda cineva cu autorizatie la problema mentionata de mine cu mesajul de mai sus ? Multumesc !
     
  5. SCRIE LA SUPORT,MIE A DOUA ZI MI-AU DAT DRUMUL LA JOC
     
  6. styv86

    styv86 User

    Multumesc , sa rezolvat problema ! Scuze pentru deranj !
     
  7. BERE2019

    BERE2019 User

    Salut,cine ma poate lamuri si pe mine? am cont pe europa globala3 si n am mai jucat de 3 ani,am facut suport si imi spune ca nu sunt active conturile pe acest servar.Astept de 3 luni sa mi dea drumul la cont. Forbidden-asta imi apare cand vreau sa ma conectez.
     
    BUMBLEBEE_1994 apreciază asta.
  8. SALUT de caand am testat serverul de test contul meu nu mai functiuoneaza calumea nici nu ma lasa sami vad navele nici sa intru in joc
    va rog sa rezolvati problema pana si meniul jocului e total strica si imi arata ,,this text will be replace on ajax call,, la fiecare refres ma cheama in joc MATAHALA1994 MS
     
  9. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    cred că problema provine de la încercarea bp de a implementa caracteristicile noului event.
    aşteptăm nerăbdători să rezolve problema !
     
  10. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Acum funcționează jocul?
     
  11. am reusit sa deschid prima pagina si nici acolo nu merg toate ;hangar de ex nu se deschide si nici pagina de jok
     
  12. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Ne poți spune serverul pe care joci?
     
  13. globala 5

    nu se ancarca pagina de la hangar si gg restul se deschid dar pagina de jok nu, dupa apasarea pe butonul start ramane neagra
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 8 Feb 2019
  14. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Am încercat chiar acum și m-am conectat fără probleme pe pagina de joc. Te rog să încerci un restart al PC-ului și eventual al conexiunii de internet. Este posibil ca la început conexiunea să fie mai lentă, dar ar trebui să meargă.
     
  15. DA sa remediat problema si merge normal ) o zi buna
     
  16. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Mă bucur că s-a rezolvat. Distracție plăcută în continuare! :)
     
  17. nu imi merge versiunea 3d de ieri, inainte ,mergea perfect, acuma nu mai merge, plus ca am avut probleme cu conectarea
     
  18. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Ce browser folosești? Vezi discuții/sfaturi despre o problemă similară >>aici<< și >>aici<<.
     
  19. am rezolvat, multumesc