Suport probleme conctare joc

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de PainKiller., 18 Aug 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

de cate ori pica jocul pe zi ?

Sondaj închis pe 18 Sep 2023.
  1. la fiecare 5 minute

    68,4%
  2. nu pica ca nu intri

    36,8%
Sunt permise voturi multiple.
  1. Vreo doua ore a parut ca merge bine, dar pe la aprox 19:00 a re-inceput blocajul total:

    This site can’t be reached
    The connection was reset.
    Try:
    Checking the connection
    Checking the proxy and the firewall
    ERR_CONNECTION_RESET

    Da, de vreo ora totul e blocat !!
     
  2. Pufosulll

    Pufosulll User

    O saptamana merge jocu da nu merge pagina principala dupa merge pagina principala da nu merge jocu
     
    sasha_die_katze și ĄMŮИ-ŖĄ apreciază asta.
  3. uraaaa!! am reusit sa intru pe harti. ce am observat nu erau prea multi, 2-3 pe harta
     
    sasha_die_katze apreciază asta.
  4. ... pentru ca altii nu au aflat inca :D:D:D
     
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    cum ai reusit sa intri ca eu nu pot sa intru de 5 zile
    pagina principala intru dar pagina de joc ramane sa se incarece am lasato si 30 de minute si nu sa incarcat
     

  6. Acum nici macar asta nu mai merge.

    Cam pe la 9:00 a re-inceput blocajul total:

    This site can’t be reached
    The connection was reset.
    Try:
    Checking the connection
    Checking the proxy and the firewall
    ERR_CONNECTION_RESET

    Da, totul e blocat !!
     
    _basty13_ apreciază asta.
  7. _basty13_

    _basty13_ User

    acum nici mie prima pagina nu mai merge
     
  8. A inceput o fereastra la 10 fara 6 minute.
    Pe ce URL esti ? Eu pe EG6.
     
  9. _basty13_

    _basty13_ User

  10. LASER_1

    LASER_1 User

    Cat mai dureaza domnii admini nesimtirea asta ? functioneaza serverul 30 minute si dupa 23 ore e in pauza ?
     
    sasha_die_katze, Cat_SPIRII și -Anunaky- apreciază asta.
  11. iosculo79

    iosculo79 User

    Cu toate ca am bagat bani in joc am renuntat la mizeria asta. Va doresc faliment total si cat mai multe atacuri cibernetice asupra voastra !! Sa va kakati pe ele eventuri mizerabile , de 1 an nu am primit nimic bun pe partea modulelor , sper sa ramana in joc doar adminii si trenuletele . Sa crapati curand !! Mai bine inchideti BUGORBIT cu totul !! JOC PERVERS.
     
    sasha_die_katze, Cat_SPIRII și -Anunaky- apreciază asta.
  12. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    eu stiu de ce nu se poate conecta... din cauza indienilor care au atacat luna la polul sud
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    acum chinezii de la do cu armele astea noi asmodeus ar trebui sa atace luna la polul nord si sa-i ea pe indienii din sud prin invaluire ca din cauza lor nu merge jocul .
     
    sasha_die_katze și -Anunaky- apreciază asta.
  14. Ca sa intri pe harta e un fel de "ruleta ruseasca" sau "uite-o/nu e" !! :D:D
     
    _basty13_ și -Anunaky- apreciază asta.
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    bigpoin este o echipa de hoti si incompetenti,nu stiu cine sunt programatorii jocului dar eu am impresia ca este femeia de serviciu care face restartul la servere :)) asa o echipa de incompetenti nu am mai vazut, am impresia ca nici macar jocul nu va mai lasa sa furati bani dela jucatori:)))
    jocul nu este pervers !!!! jocul este mizerabil !!! perversi sunt aceia care il mai joaca :))) si aceie care il administraza !!!! :)))