Probleme autentificare după server Test

Discuție în 'Probleme generale' creată de •тнє♥яσ¢к•, 23 Mar 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. atyne

    atyne User

    nu pot juca pe serverul de test 2 imi spune ca ew o problema de conexiunde insa jocu merge perfect la fel si internetul
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Doar serverele de test 5 si 6 sunt deschise, iar acolo au fost dublate conturile de pe Germania 1 si 2 pentru o ultima testare a unirii.
    [​IMG]
     
    dark~ro și Sтєρнαη apreciază asta.
  3. atyne

    atyne User

    si atunci de ce apare acolo test server 2 si test server 5?Daca nu te poti juca pe ele

    eu am server pe eg4
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 26 Apr 2018
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    este vreun admin care sa ma scoata din serverul de test ?
    europa global 1
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. ..CRISS..

    ..CRISS.. User

    salut este un admin sami zica si mie de ce imi da eroarea asta
    Unauthorized

    This server could not verify that you are authorized to access the document requested. Either you supplied the wrong credentials (e.g., bad password), or your browser doesn't understand how to supply the credentials required ca vreau sa intru pe celalant cont si imi tot arata chestia asta ms apropo am facut si suport si inca nu mia raspuns de dimineatza
     
  6. S-a rezolvat, mai aveţi probleme?

    UserID / server?
     
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Sa rezolvat, MS frumos,
     
  8. ..CRISS..

    ..CRISS.. User


    da sa rezolvat ms
     
  9. bogdan-91

    bogdan-91 User

    de ce nu mai ma pot conecta pe jok dupa test sv ce a fost acuma 2 luni bag parola numele si nu intra pe joc si doar de cand mam deconectat de pe test sv ce naiba se petrece aicea