Probleme amplificator 50% XP şi Onoare

Discuție în 'Probleme generale' creată de (¯`♥•ČáЯмYñá•♥´¯), 25 Mar 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. A bagat cineva azi amplificatorul de experienta de 50%?Ca eu nu l-am primit,si as vrea sa stiu daca a mai intampinat careva aceasta problema sau sunt singura.
     
  2. ecsTasy

    ecsTasy User

    [​IMG] 67726421 EG1
    Salut , nu stiu daca sunt singurul , dar am inceput sa imi pierd increderea in "Domnii" acestia ,care spun una si fac alta ! Azi de dimineata vazand noile misiuni cu nave , am zis sa incerc sa fac cateva . Bineinteles , am cumparat XP-B01 , XP-B02 si boosterul de 50 % prin achizitia a 5000 uri . Toate bune si frumoase pana aici . => Start , cand ma uit la boostere ce sa vezi , am active decat XP-B01 si XP-B02 , cel de 50 % a disparut ca magarul in ceata ! Ori nu este afisat ori ... nush ce sa zic ! Am pus si 2 printuri ...

    https://gyazo.com/a6245f68fb8276892f0afbc822f86c04

    https://gyazo.com/ba814c7dd76dc4cd10914895f4228933
     
  3. aceasi problema am semnalat-o si eu,am cumparat busterul ptr 3 zile si m-am ales cu 2 saptamani premium si 50gg,dar buster-ul nu e nicaieri.Acum am cumparat 5000 de uri deci ptr o zi si acum imi apare ,dar...ptr o zi.
     
  4. Revin imi apare ca l-am cumparat doar in jurnal-ul de bord,cand ma loghez am doar 20% simplu si dublu,atat.
     
  5. nikkide6

    nikkide6 User

    aceeasi problema... cate mai inghitim fratilor?
    ce spun conditiile voastre comerciale despre asta?
     
    Modificat ultima dată: 25 Mar 2017
  6. mai trist este ca pana luni ,nu se va rezolva nimic ptr noi :(
     
  7. nikkide6

    nikkide6 User

    normal ar fi sa le scoata de la shop... nu toata lumea intra pe forum...

    25.03.2017 - 10:38[​IMG]Pachet amplificator Ascensiune Deluxe cumpărat
     
    Modificat ultima dată: 25 Mar 2017
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    si la mine aceeasi problema, busterul de 50% cumparat dar nu apare la bustere, decat b01 si b02
     
  9. Bismut

    Bismut User

    Toti au aceasta problema.
     
  10. Testeaza pe un NPC! Multiplicatoarele de la LEVEL UP nu apar nici ele in afisaj .... dar iti dau punctele de experienta si onoare! Cel putin mie :)
     
    Cristian.87.Toplita apreciază asta.
  11. da nici eu nu l-am primit si chiar vroiam sa cumpar iar dar se pare ca e iar ceva problema
     
  12. si de cand acele amplificatoare dau 100% ca nu mai inteleg nimic din jocu asta daca ma uit in noua fereasta de amplificatoare acolo zice ca Boost your experiente by 50% for 24 hours si celalalt zice Experiente/HonorBoster Boost your experience and honor you gain by 100% for 24 hours deci ce inseamna asta??
     
  13. Nu stiu cum sa-ti spun ca eu una nu am primit nici un pct de exp,din buster-ul de 50%,nu era nici o problema de afisare.
     
  14. Credema ca am testat pe multe npc-uri si stiu sa fac diferenta intre 70% pct de exp si 20%.

    Daca vrei punctele de progres te sfatuiesc sa faci alfa,beta gamma(160pct per poarta).
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Mar 2017
  15. intrebare scurta :

    ieri a fost event helix 400% pe eg3 si am cumparat 25.000 uridium in timpul evenimentului.
    trebuia sa primesc si booster EXP 50% pt 5 zile atunci.

    astazi este pt onoare 50%.

    intrebarea este urmatoarea : daca este event cu booster 50% si cumpar uridium in timpul MEGA, HELIX sau orice.. primesc si booster ul? sau trebuie sa cumpar uridium cand nu este vreo oferta ca sa primesc booster ul de 50% ?

    oricum nu am primit booster ul de exp !! intreb sa stiu daca pt onoare bag acum sau astept un helix sa primesc mai mult uri!!

    va rog fara off topic.
     
  16. Nu cumpara nici un booster ca nu se activeaza .. si eu si n`spe mii de oameni au cumparat pentru gg double pachetul de 50% si nu se adauga la celelalte amplificatoare...incapabilii nu mai pot face ceva fara sa strice altceva..on topic nu mai baga nici un banut in jocul asta care e varza murata!
     
  17. Emy

    Emy User

    Unii jucatori au primit boster de 50% exp sau onoare insa alti nu au primit ,depinde de noroc :)
    Puteti sa verificati in fereastra cu amplifuri si o sa vedeti care aveti si cat timp
    Sper sa se rezolve problemele si sa primim si restul bosterele :)
     
  18. Nici eu nu am primit boosterele de 50% xp/hon din pachetul level up, pachetul S. Sper ca se vor acorda punctele de onoare si experienta pe care trebuia sa le primim de la aceste boostere de 50%
     
  19. -KMORTUK-

    -KMORTUK- User

    Eu am cumparat de 2 ori acele boostere si...nimic. Oare ne vor da banii inapoi sau se baneaza singuri pentru incompetenta?
     
  20. Emy

    Emy User

    Cel mai probabil o sa le primesti zilele urmatoare dar o sa fie problema ca nu o sa mai fie dublu la porti :)
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.