problema

Discuție în 'Probleme generale' creată de Hyperion_Adi, 16 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. De ce nu mi sa activat contul premium ca am 5 prieteni invitati prin mail si toti au ajuns la nivelul 7.
     
  2. GaBy

    GaBy User

    Doamne cat a fost discutat subiectul acesta , in vechiul forum , ca sa iti activezi bonusul , trebuie sa trimiti la suport sa verifice daca acei `` prieteni`` sunt reali sau sunt facuti de tine :)) , sfatul meu este sa trimiti la suport sa te verifice , afla , daca nu sunt prieteni tai si ai facut tu 5 conturi si i-ai dus la nivel7 o pui de o penalizare :D
     
  3. Hermes

    Hermes Guest

    Daca nu ai primit automat intreaga recompensa , cu siguranta sistemul a identificat oarece nereguli la acele conturi "prietene". Asa cum ai fost sfatuit mai sus , poti trimite sesizare la suport , unde se vor face verificari amanuntite asupra acelor conturi "prietene". In caz ca e totul ok, se crediteaza recompensa, in caz contrar vei fi penalizat pentru pushing .