Problema seprom.

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de †»ĎΛĎĎΫ«†, 7 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Deci am trimis azi din skylab instant pe citadel 4000 promerium si 3000 seprom. Pe laser mai aveam doar 8000. Am pus promeriumul pe viteza si sepromul pe lasere. trebuia sa am undeva la aproximativ 50000. Omor un Santa din 4-5, vreo 2, 3 maxim uberi lordakia si cam atat. Dau din nou la rafinare si surpriza mare: mai aveam 2000 de trageri. Am scris la suport si imi ziceau ca am facut alte chestii: cam am facut nush ce bosi lorddakium si nush ce nave. Daca se uita un admin la mine in jurnal de bord poate verifica clar ca nu am nici o nava facuta de mine pe ziua de azi si nici un boss lordakium. Acum vine intrebarea de baza: Daca am dreptate (si sunt sigur ca am) unde a ajuns sepromul?? Rog un admin sa se ocupe de mine si de aceasta problema ( l-as prefera pe domnul Hermes deoarece il cunosc de mai mult timp si am incredere in el ca nu va fi ca si xxxxx de la suport, care is sigur ca nu a verificat deloc logul meu, deoarece mi-a zis lucruri inexistente, daca nu si Apophis).
     
  2. Er0r.

    Er0r. User

    3,000+8,000 trageri pe laser=38,000 Trageri cu seprom .
    Iar un Santa daca il faci cu x1 consumi mult...atata timp cat ai si un dmg mai mic.
     
  3. cu x2. si cam ce dmg trebuia sa am ca sa se termine?
     
  4. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest


    Pe forum nu avem cum sa realizam acest lucru, doar suportul il poate face.
     
  5. Poi suportul refuza sa creada ce vede. Sau inventeaza. Nu inteleg care dintre ele, dar cert e ca nu vrea. inveteaza intruna ca am facut bosi lordakium si nush ce nave.
    Se poate sa verifice altcineva de acolo nu doar cel care a verificat primul? Dace e nevoie, am sa pun jurnalul de bord ca sa vedeti si voi.
    Undeva pe la 14:40 apare buba.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 8 Dec 2013
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Suportul vede logul contului tau, fie ai dat date incomplete , fie nu intelegi ce ti s-a explicat. In forum nu avem cum sa te ajutam, trebuie sa insisti la suport.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.