problema recompense poarta lambda

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de ●H*ξ*ζζ*ßÕ¥●, 1 Iul 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. am obervat azi ca este un eveniment la porti si am facut o poarta lambda conform informatilor de pe joc si am constatat la recompensa sa mi sa oferit doar un desing de drona cand anuntul spunea ca ofera 10 x desing drone Chimera

    Poarta galactică Lambda finalizată.
    Ai primit 10000 muniţie laser de tipul UCB-100.
    Ai primit 3 log files.
    Ai primit 5 chei pentru pradă verde.
    Ai primit o parte din poarta Kronos.
    Ai primit 1 Red Chimera.
    Ai primit 2.887.500 puncte de experienţă.
    Ai primit 105000 puncte de onoare.
    Ai primit 15.000 uridium.
    aceasta este recompensa oferita de poarta lambda si nu gasesc desingul in hangar
     
    Modificat ultima dată: 1 Iul 2016
  2. Bismut

    Bismut User

    • Bucuria colecționarului - Chimera și Phantom: un design de drone Chimera sau Phantom (roșu, portocaliu sau verde) sau un pachet de 10x Phantom roșu + 1 design drone Chimera roșu
     
  3. bun asta am inteles dar de ce nu imi apare in hangar ?
     
  4. mobob

    mobob User

    ::))
    poate pentru ca de fapt nu ai primit un design de DRONA chimera verde,ci unul pentru PET chimera verde...
    ia cauta in inventar ,la "despre P.E.T."
     
  5. mie imi mai trebuie rosu chimera pentru pet :) asa ca nu mai plange . Sunt multi jucatori care si-ar dori designul chimera (arata mult mai frumos decat Mirage , sau cele din variant clasica ) , daca ai 10 fati pe doua configuratii cate o culoare ;) si asa reduce numarul lor .
     
  6. Intervenţie corectă, mulţumesc! ...este roşu! ;)

    Pe contul dvs. apar 2 design-uri Red Chimera, ambele înregistrate pe data de 01.07.2016.
     
  7. rezolvat
    multumesc pentru ajutor se poate inchide
     
  8. Hermes

    Hermes Guest

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.