Problema recompensa UBA Space Cup

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de BigBaNg19, 11 Iul 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. BigBaNg19

    BigBaNg19 User

    Salut, eu timp de o saptamana mi-am pierdut timpul in arena ca sa ajung intre primii, iar cand vin recompensele primesc recompensa pentru locul 10, in timp ce pe locurile 1-9 se aflau toti cu acelasi punctaj, care prin urmare au primit toti recompensa pentru locul 1...
    Conform celor aflate pe forum: "Ce se întâmplă dacă sunt mai mulți jucători cu același punctaj?

    În cazul în care mai mulți jucători au același punctaj vor primi aceeași recompensă.

    Deci, dacă, de exemplu, 5 jucători ocupă locul întâi, toți cei cinci primesc recompensele pentru locul întâi. Următorul jucător în funcție de punctaj va ocupa locul al doilea ș.a.m.d."
    Deci eu ar trebui sa am recompensa pentru locul 2, nu pentru locul 10. Daca aveti ceva de adaugat, va rog sa imi ziceti, poate m-am incurcat eu...
    Sursa: FAQ - Sezon "Bătălia pt. Supremaţia Arenei" (Ultimate Battle Arena)
    [​IMG][/IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. UserID şi server?
     
  3. BigBaNg19

    BigBaNg19 User

    ID: 101462616
    Server: Germania 6
    Scuze de intarziere :)
     
  4. Fiind vorba de un server dedicat, vă rog să vă adresaţi suportului german sau să cereţi lămuriri în forumul de limbă germană.
     
  5. BigBaNg19

    BigBaNg19 User

    OK, multumesc de sfat si de timpul acordat.
     
  6. Succes!

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.