Problema Porti

Discuție în 'Probleme generale' creată de BilKil, 8 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. BilKil

    BilKil User

    recompensa de la klini, sibeloniti lipsa, dai cu petu kamikaza se strang in colt , mai dai un pet , mor toti si recompensa pauza, problema persista de mai mult timp si nu rezolva nimeni nimik.
     
  2. as2friends

    as2friends User

    nu esti singurul care a intampinat aceasta "problema" , incearca la suport, acolo ai o sansa mai mare sa rezolvi problema
     
  3. Aceasta problema ii cunoscuta de multa vreme, dar nimeni nu face nimic...
     
  4. CooL|HD

    CooL|HD User

    am intalnit si eu aceasta problema si am gasit rezolvarea: in momentul in care dai kamikaze trebuie sa tragi in NPC ca sa primesti recompensa, altfel nu primesti recompensa dar distrugi npc-ul.
     
  5. Problema este, într-adevăr, cunoscută la fel cum este cunoscut şi faptul că recompensa se "contorizează", oarecum, P.E.T.-ului, atâta timp cât NPC-urile respective nu sunt atacate de navă.

    Câteodată (cel mai des în cazul Saimon-ilor) chiar şi atacul iniţiat cu nava, urmat de Kamikaze nu face ca recompensa să fie creditată, soluţia fiind să fie distrus fiecare val în parte şi nu toate 4 valurile deodată.

    Cu siguranţă că, în momemntul în care acest inconvenient va dispărea, toţi vom constata cu bucurie acest lucru.

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.