Problema misiune Prometheus

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Trippie, 16 Iul 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Tags:
  1. Trippie

    Trippie User

    Salut , am o problema cu o misiune de la laserele prometheus , mai exact cu prima "In limite" . Spune ca trebuie omorati 10 Impulse II si sa pun promerium pe lasere si pe rachete . Am omorat cei 10 impulse , s-a facut verde la misiune , dar cand pun promerium pe lasere si pe rachete , nu mi le pune la misiune . Am resetat de 2 ori , n-a vrut . Vreo rezolvare ??
     
  2. blondyx40

    blondyx40 User

    Si eu am acceasi problema , o rezolvati si voi ? am stricat si 10 k trageri cu seprom de pe rachete aiurea , poate remediati si voi bugul ca vrem si astia mici sa ne luam prometheus !
     
  3. Invers ai incercat ?
    Fa upgrade mai intii si dupa cei 10 impulse . daca nici asa nu merge bugul il rezova altcineva .
     
  4. Trippie

    Trippie User

    am incercat toate variantele . sa fac upgrade prima oara , sa pun seprom si apoi promerium , nimic nu merge