Problema logare

Discuție în 'Probleme generale' creată de mackanacke, 27 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. mackanacke

    mackanacke User

    Buna ziua doresc sa stiu si eu daca am fost banat pe 1 server cum ma pot loga din nou pe alt server?Mentionez ca pe serverul care doresc sa ma loghez joc de 3 ani si cei de la suport nu vor sa ma ajute.
     
  2. ursulet81

    ursulet81 User

    Gasesti un raspuns Aici si daca nu ma insel fiind prins esti exlus de pe toate; rasfoieste tema respectiva.
    P.S iti faci un cont nou si usor, usor ai sa cresti din nou, putin cate putin si fara programe :)
     
  3. Dacă închiderea contului s-a datorat utilizării de programe de tip bot, atunci răspunsul îl vei găsi în tema Comunicat despre boţi, unde este specificat faptul că:

    Dacă închiderea contului a avut un alt motiv, nu pot decât să îţi recomand să reiei discuţia cu suportul şi să le explici, cu calm, despre ce anume este vorba.
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    pînă la urmă, la care anume conturi se referă comunicatul respectiv ? la toate conturile unui utilizator sau doar la conturile "clonă" făcute prin deschiderea pe mai multe servere a unor conturi care au acelaşi nume de joc şi aceeaşi parolă ca şi contul iniţial.
     
  5. SOLO

    SOLO User

    nu a fost pentru bot si sa rezolvat.Multumes puteti inchide tema
     
  6. Și de ce ar 'nteresa așa o informație?! ... un jucător cinstit, cunoscător de CCG, nu are motive a-și bate capul cu asemenea ”nimicuri”... Nu se fac confuzii, dacă cumva asta-i teama.

    ...și cum inițiatorul temei ne confirmă rezolvarea problemei...

    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.