Problema joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de GiJoe, 30 Oct 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. True5.1

    True5.1 Guest

    Salut,

    citeste anuntul de >>AICI<< pentru a afla de ce nu mai poti pune.
     
  2. razvan8

    razvan8 User

    nu exista metode de a recupera contul ?
     
  3. True5.1

    True5.1 Guest

    Salut,

    Aici nu te poate ajuta nimeni. Adreseaza-te suportului de joc
    >>aici<<
     
  4. darktank2

    darktank2 User

    buna ziua! nu stiu ce se intampla cu spearhead elita ca nu finctioneaza bruiajul. doar de estetic sau efect luminos dar de bruiat nici gand.
     
  5. Buna seara , de ce apare in dreptul numelui de joc int10 , iar pe nava nu mai am nimic din ce aveam acu vreo 2 ani cand am jucat ultima oara . se poate va rog o explicatie cat de cat logica ? multumesc
     
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    aici poate sa-ti raspunda numai adminii sau suportul, ( vad ca nimeni nu se arunca sa raspunda :(( )
     
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    int 10 apare doarece nava ta a fost mutată de pe eg-4 pe un alt server (eg-5). în ceea ce privește echipamentul, broscoiul are dreptate !
     
  8. La treaba asta iti raspund eu. Este o perioada prea mare de timp si nu-ti pot da un raspuns.
    Am patit-o si eu pe acelasi cont dar EG 2 nu mai am nimic, la vremea respectiva eram full iris LF3 etc. , nu e cine stie ce dar....ude au disparut? Suportul nu mi-a dat alt raspuns decat...parerea de rau.
     
  9. si mie aparea int10 la inceputul unirii serverelor,dar atunci,nu am facut decat o mica schimbare la nick-name
    eu fiind pe eg4,iar de la acea data nu m-ai apar cu int10...dealtfel,
    Avertisment: Urmează un posibil risc de securitate
    Firefox a detectat o posibilă amenințare de securitate și nu a continuat la int10.darkorbit.bigpoint.com. Dacă vizitezi acest site, atacatorii ar putea încerca să fure informații precum parolele, e-mailurile sau detaliile cardului de credit.
    Ce poți face?
    Problema a apărut cel mai probabil din cauza site-ului web și nu poți face nimic. Poți notifica administratorul site-ului web.
    Află mai multe…
    simplu,curat pe maxthon