Problema in editarea profilului

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de #FEAR, 3 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. #FEAR

    #FEAR User

    De cand am facut account-ul nu merge sa editez datele personale, datele la echipament etc. , am incercat sa imi pun o poza la profil dar nu mi-o seteaza, am vrut sa pun un status dar la fel,nu mi-a reusit. Ce as putea sa fac, sa pot sa imi editez profilul?
     
  2. Nu ai dat salvare la provitul tău?
     
  3. #FEAR

    #FEAR User

    Ba da, dar nu imi salveaza ce am editat eu, e ca si cum nu am editat.:confused:
     
  4. ca sa`ti editezi ''halele de hangar'' iti trebuie Premium
    Pentru poza la profil, daca te uiti sub casuta aceea acolo o sa`ti arate ''Rezol. optimă: 115 x 125 px'' nu trebuie sa depaseasca aceasta rezolutie.
     
  5. #FEAR

    #FEAR User

    nu vreau sa editez numele la halele de hangar, vreau sa imi editez profilul, iar in schimb poza,are 115 x 125 px... nu imi salveaza ce am editat, asta e problema mea.
     
  6. ai incercat dupa alt ''browser''?
     
  7. #FEAR

    #FEAR User

    nu, am sa incerc , mersi pentru idee
     
  8. ursulet81

    ursulet81 User

    Vezi poza sa nu fie mai mare de 15kB si incearca 100x100 sau dimensiuni de avatar 96x96.
     
  9. #FEAR

    #FEAR User

    tot nu merge sa imi editez profilul, am incercat si pe alt borwser...
     

  10. Daca este o problema asa de grava incat nu merge niciuna din ideile noastre te sfatuiesc sa trimiti un mesaj la Suport..
     
    #FEAR apreciază asta.
  11. Sunt unele probleme legate de editarea / salvarea editărilor efectuate la profilul jucătorului.

    Echipa tehnică cunoaște acest lucru și sperăm că va găsi și o soluție de remediere, rapidă.
     
    #FEAR apreciază asta.
  12. sall.am si eu aceias problema!