problema email

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de Sasuke^Uchiha, 22 Apr 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. salut , am o problema destul de mare .
    recent am pierdut adresa de email de oare ce nu ami mai tin minte numărul de telefon vechi si nu am acces la el si nu ma pot conecta la adresa de yahoo , din aceasta cauza nu pot schimba nimic la cont si ami e teama sa nu am probleme cu acesta , ma poate ajuta si pe mine cineva si sa ami spuna cum pot schimba adresa de email de pe joc cu una noua ? am multe dovezi pentru a demonstra că eu sunt deținătorul 100% a contului de email si a contului de joc. repet ami e teama sa nu poata fi compromis .
    cine se pricepe la ast fel de recuperări sa ma ajute va rog .
    nu stiu daca datele mele personale pot fi afișate aici dar daca veti avea nevoie de vreo dovadă în privința identități mele si a contului de yahoo sau joc mi le puteti cere .
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Iti sugerez sa iei legatura cu cei de la suport, doar d-lor te pot ajuta cu o astfel de problema. O sa iti ceara cateva datalii legate despre cont cum ar fi primul nume, primul e-mail, serverul etc.
    In cazul tau pare usor de recuperat.
     
    dark~ro și Sтєρнαη apreciază asta.
  3. INVICTUS

    INVICTUS User

    Buna seara tuturor ,ma puteti ajuta daca se poate sa-mi spuneti unde pot gasi de cumparat acest amplificator: QR-01 Amplificator de recompense misiuni (creste recompensele de misiune cu 100% timp de 72h Va multumesc
     
  4. cred că e o ofertă limitată care apare doar pentru conturile mici tocmai pentru a le ajuta să crescă în nivel.
    sunt convins că nu poți finaliza o misiune de nivel 22 cu un asemenea amplificator. :)
     
  5. rattyionut

    rattyionut User

    incerca sa scrii la suport sigur iti vor da un rsp favorabil.