Problema cu clientu nu ma pot loga de 2 zile cum rezolv problema

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de -DarkOrbit2019-, 1 Sep 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Selectez Romana introduc numele si parola si dau conectare din client imi dispare numele si parola si dupa apare limba italiana si nu inteleg dece face problema asta

    Contu pe care nu ma pot conecta: -Goliath2013- Europa Globala 7 sunt in clanu MM creat de mine id de utilizator 86748674

    Screen cum apare eroare cand incerc sa ma loghez:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 1 Sep 2021
  2. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    scrie la suport pentru ajutor de pe un alt cont !
     
  3. Salut am si eu o intrebare pot sa joc dark orbit de pe Macbook?
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    dacă reușești să-ți instalezi ”clientul” darkorbit pe el, probabil că vei putea să joci.
     
  5. Joc de 5 ani pe darkorbit dar nu am intalnit problema asta jucind pe EG7 si dupa am sarit pe global noul servar sa iau bonusul si a aparut eroarea asta cu limba italiana ;cind dau pe client este deja in romana cand ma loghez imi apare limba italiana si ami cere sa bag din nou si tot asa ;eu cred ca sa inregistrat in italiana cand dau sa ma loghez in loc sa intre Darkorbit ami intra eroarea asta ;am dat pe toate limbile dar cind ma loghez ami apare eroarea asta si nu stiu ce sa fac ;oare nu exista o optiune poate ma ajutati.
     
  6. Am scris la suport si degeaba
     
  7. Buna am o nelamurire legata de jocu asta, ma tot blocheaza si imi scrie urmatoarea fraza "Ai un comportament suspect, pilot! Dovedește că nu ești de partea răului colectând 3 cutii negre și așteaptă 3 secunde ca să îți oferim autorizația." . ce pot face ca sa nu mai apara? de curand am revenit pe joc
     
  8. Trebuie sa faci ce iti spune si ce cutii sa colectezi pentru a dovedii ca tu te joci
     
  9. cornelever

    cornelever User

    salut ma poate ajuta cineva nu ma mai pot conecta la clientul de joc
    Acest site nu poate fi accesat

    Pagina web de la https://int5.darkorbit.com/ poate fi temporar nefuncțională sau a fost mutată definitiv la o nouă adresă web.
    ERR_CERT_DATE_INVALID
     
  10. La eventul curent multi utilizatori primesc , la logare , mesajul: 502 bad gateway
     
  11. AH2N7poztv

    AH2N7poztv User

    Salutare

    de cand a inceput chestia cu teroarea, a devenit o teroare sa te loghezi/licitezi/geztionez hangar, ... etc. Eroarea "502 bad gateway" apare f f frecvent !! :(