Suport Problema cont

Discuție în 'Probleme generale' creată de fast20012, 21 Noi 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. fast20012

    fast20012 User

    Acum aproximativ 4 ani am creat contul XXXXXXXXX cu numele actul din joc FugiCaDau dar am pierdut accesul la adresa de email,cum pot schimba emailul?Pot da orce data despre cont cum ar fii numarul de ip-uri de pe care s-a conectat si orce alta chestie care este necesara
     
  2. QUALYQULA

    QUALYQULA User

    Aici nu te poate ajuta nimeni apeleaza cu incredere suportul o zi frumoasa.
     
  3. fast20012

    fast20012 User

    Asa am sa fac
     
    Modificat ultima dată: 21 Noi 2016
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    în partea de sus a paginii principale, sub numărul care-ți indică valoarea onoarei dobîndite ai un buton cu semnul ” ? ”. apeși acel buton și în fereastra care se deschide găsești în ultima frază link-ul link-ul către Suport.
     
  5. fast20012

    fast20012 User

    Si cum o sa-mi raspunda?mesaj pe joc sau email pe adresa de email?
     
  6. Când contactaţi suportul jocului direct dintr-un cont de joc, folosind formularul indicat de WIΖΛΓΔ, mesajul dvs. către suport va conţine pe lângă alte date de identificare şi adresa de e-mail pe care este înregistrat respectivul cont de joc.

    De asemenea, puteţi contacta suportul jocului şi prin ACEST formular unde, trebuie să includeţi câteva date de identificare, printre care şi adresa de e-mail unde veţi primi răspunsul (va trebui să coincidă cu cea pe care o doriţi dvs. ca noua adresă de e-mail), userID-ul contului şi numele din joc pt. care solicitaţi schimbarea adresei de e-mail.

    Ulterior, pe adresa de e-mail indicată de dvs., suportul jocului vă va solicita o serie de date ca să verifice dacă sunteţi utilizatorul de drept al contului pt. care doriti sa solicitati schimbarea adresei de e-mail.