Problema achizitionare la reducere!

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de KliP-Done, 26 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. KliP-Done

    KliP-Done User

    Buna Seara! Am intampinat o problema cand am incercat sa achizitionez premium la reducere....cand dau ca sa cumpar exact din casuta ce o arata cand intru pe cont imi da un mesaj de genul :
    > Din păcate, acest pachet nu poate fi afişat momentan.
    > Motivul ar putea fi că ai deja acest pachet sau nu este disponibil în ţara ta.
    Tin sa mentionez ca in momentul de fata nu am niciun premium pe cont si ca am incercat de pe mai multe browsere. Am facut ticket si la support, de acolo m`au trimis ca sa fac ticket la serviciul plati. La serviciul plati imi cer datele tranzactiei, adica prin ce am platit, data, ora si chestii de genul asta, dar eu inca nu am ajuns pana in punctul sa platesc, iar din partea suportului general mi s`a raspuns sec ceva de genul "noi nu ne ocupam de serviciul plati si nu va mai raspundem pe tema aceasta".....Stiu ca si in trecut au fost probleme asemanatoare dar odata cu noile actualizari la pagina principala au disparut acele probleme (mie nu mi`au disparut). Astept o indrumare din partea unui administrator ce si cum sa fac in aceasta privinta. Pentru mai multe detalii ma puteti intreba daca este ceva neclar. Rog persoanele care se plictisesc si nu au altceva de facut decat sa dea raspunsuri seci la diferite topicuri, sa se abtina....


    Imi cer scuze pentru deranj. O seara placuta in continuare
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    In primul rand , trebuie sa verifici daca steagul de pe pagina de plati este identic cu tara de unde joci actual jocul. Daca sunt identice si primesti acelasi mesaj, este posibil ca acea oferta sa apara intr-adevar dintr-o eroare de sistem.
     
  3. KliP-Done

    KliP-Done User

    Tara din care joc este romania...cand intru acolo, imi arata steagul romaniei....am mai observat un bug care se scrie despre el ca a fost rezolvat in patchnotes noiembrie, acela cu traducerea paginii.....mie de cateva zile imi apare si acea problema cu traducerea paginii de joc
     
  4. Ai mai cumparat uridium s-au alt avantaj in joc pe acest cont?
    Daca da este posibil sa te afli in situatia numaru 2 mentionata de tine;Motivul ar putea fi că ai deja acest pachet sau nu este disponibil în ţara ta. Si eu am avut acest pachet si a disparut.
     
  5. KliP-Done

    KliP-Done User

    Toate pachetele sunt disponibile in romania.....am cumparat odata premium, apoi mi`a dat alta oferta, si de cateva zile imi apare iar oferta cu premium....deci niciuna din variantele tale nu coincid. Dupa cum a spus si domnul administrator, este o eroare din sistem
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Daca nu ai rezolvat, inca, problema, te rog sa te adresezi suportului pentru lamuriri suplimentare.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.