Probabilitate GG

Discuție în 'Probleme generale' creată de as2friends, 28 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. as2friends

    as2friends User

    salut, as vrea sa stiu cand ai sansa mai mare sa deschizi o poarta, spre exemplu am auzit de la mult playeri ca ei deschid o zeta din 800-1300 GG, mie mi se pare ca au noroc, eu la o zeta trageam minim 1500GG, as vrea un link de unde sa aflu cate GG sau cat uridium intra in fiecare poarta, si cand e mai convenabil sa tragi la GG.
     
  2. eu trag rar sub 2000 GG pentru poarta zeta
     
  3. Nu există o asemenea informaţie!
     
  4. Depinde si de noroc! Eu alpha am facut din 200GG spre deosbire cu noroc la fel si beta cu 500GG
     
  5. KliP-Done

    KliP-Done User

    NU exista un tipar la tragerea de energii pentru Galaxy Gates.Este in functie de noroc. Unii considera ca primesc mai bine cand trag cate 100, altii cate 10, 5, 1. eu spre exemplu trag cate 1 si bifez multiplicatorul la x2....uneori trag multiplicatorul imediat, alteori mai trag 1-2 energii si bifez multiplicatorul la x2. E in functie de norocul fiecaruia.
     
    Hideous_Hog apreciază asta.
  6. as2friends

    as2friends User

    multumesc, se poate inchide tema!
     
  7. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.