Suport PRIMA KAPPA

Discuție în 'Probleme generale' creată de DUM.DUM, 1 Feb 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    Buna ziua, din cate stiam la prima poarta kappa terminata primesti un design hercules, ei bine eu nu am lut acest design de drona ci MUL-B03 (5 oră/-e).
    Intrebarea este, daca eu nu am luat la fel ca si ceilalti la prima poarta kappa facuta designul ravnit, merita sa mai fac tinand cont ca cei care au luat prima data, se plang ca au facut nu stiu cate si nu au mai reusit sa ia altul?
    Este cumva un bug?
    Sau eu am sansele cele mai mici la hercules decat toti ceilalti care au deja cateva designuri sau sunt full?
     
  2. Defcon.XII

    Defcon.XII User

    Nu scrie nicaieri ca la prima kappa vei primi obligatoriu hercules, ci unul dintre cele trei obiecte sau daca esti ghinionist, marele nimic.
    Si eu la prima kappa am luat amplificatoarele si la a doua hercules.
     
  3. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    Deci este normal sa nu iau la prima poarta kappa 1 hercules?
    Eu stiam ca se ia, toti cei cu care am vorbit au luat.
    Fac acum a 2-a poarta sa vad daca pica .
     
  4. vladd91

    vladd91 User

    doar epsilon si zeta din cate tin eu minte dau din prima :D
     
  5. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    Am terminat iar acum poarta kappa, a 2-a oara si am luat acelasi lucru : MUL-B03 (5 oră/-e) ce se intampla?
     
  6. relax

    relax User

    Nu se inpampla nimic, este pur si simplu random ceea ce urmeaza sa primesti din kappa. Cum a zis si vlad, nu scrie nicaieri ca din prima kappa trebuie sa iei HERCULE, si te asigur eu ca nu toti au luat la prima poarta. Nici in cazut celorlalte porti nu se confirma cum ca ar trebuie sa iei HAVOC sau LF-4 la terminarea preimei porti.
     
  7. DUM.DUM

    DUM.DUM User

    ok, multumesc.
     
  8. MΣDΣΣA

    MΣDΣΣA Guest

    In cazul Epsilon si Zeta este garantata primirea unui LF4 respectiv Havoc la finalizarea primei porti. In cazul Kappa nu.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.