Suport premium

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ***RECUPERATORUL***, 2 Noi 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Ma poate lumina si pe mine de ce nu mai beneficiez de avantajele contului premuim, in conditiile in care eu sun membru premium pana pe data de 24.11.2019 ?
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    fii mai concret.
    ce avantaje?
    un user id sa te poata gasi moderatorii.
    sau mai bine scrie un tichet la suport... pe aici nu prea e treaba lor, nu le pasa si nu au obligatii!
     
  3. S-a rezolvat dar mai am inca o nedumerire daca eu eram membru premium nu trebuia sa obtin si avantaj de 20% la cumpararea cu uri din din shop de la ofertele de luna trecuta ?
     
  4. Arezan

    Arezan User

    premium ofera o reducere de 5% iar recompensa zilnica de luna trecuta in ziua 25 de logare a oferit rabat 1 saptamana care ofera o reducere de 25%. in total daca ai fost premium si ai accesat calendarul de logare zilnic reducerea la shop trebuia sa fie de 30% 1 saptamana.
     
    ĄMŮИ-ŖĄ, _ΞNOLΛ-GΛY_ și WIΖΛΓΔ apreciază asta.