Premium

Discuție în 'Probleme generale' creată de ***RECUPERATORUL***, 8 Mar 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Mai ce naiba am crezut ca jocul asta s-a mai imbunatatit un pic dar vad ca el da ca si poporul Roman inapoi in loc sa inainteze. Daca sunt premium stiam ca cele doua bare suplementare odata configurate vor ramne asa, dar eu trebuie sa ma chiuni in fiiecare zi si decate ori intru sa le configurez !! Este normal asta ?? Sa-mi spuneti si mie poate nu mai stiu eu !!!
     
  2. Cehn

    Cehn User

    "Poporul Roman" face orice sa stea departe de cei ca tine.
    Ia-o înainte și du-te!
     
  3. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Te rog să verifici la ''Setări''->''Interfață'', acolo trebuie să ai bifat ''Afișare bară premium de acces rapid''. Dezactivarea acestei setări dezactivează și tastele alocate pentru bara premium.

    Dacă nu ai nimic de spus pentru a ajuta un jucător, ți-aș mulțumi dacă nu ai mai interveni cu astfel de comentarii. Ai primit puncte de avertisment pentru acestă intervenție.
     
  4. Pai cam asa a-ti facut de vre-o 10 ani decand va stiu, a-ti tot bagat punul in gura la oameni la fel ca cei de la putere din tara !! ori tot ei trag fraiele si pe aici ??? Cat despre Cehn asta eu stiu ce vreau de la viata nu cersesc si pup dosuri asa cum o faci tu !! Iar tu ai inteles gresit admn. eu le vad casutele numai ca de cate ori intru trebuie sa le configurez ... dar nu-i nimic ma descurc si fara sfatul tau !!!
     
  5. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Dacă te descurci și fără sfatul meu (al nostru), consider tema inutilă.
    Ca și informare, în acest forum nu facem politică.

    Temă închisă
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.