Feedback Porţi Galactice (GG) - Ziua recompenselor duble-speciale / Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de motanu_1990, 15 Apr 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. dragos999

    dragos999 User

    Salut
    As vrea sa stiu daca sea da si dublu uridium
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Urmareste anunturile oficiale.
     
  3. abc123

    abc123 User

    Deja incep sa cred ca eventurile oferite de BP sunt o bataie de joc la adresa noastra, mai ales a jucatorilor F2P, 6 zeta la rand fara niciun design havoc, nici nu mai tin minte cand l-am luat pe ultimul. Data trecuta cine si-a permis s-a umplut de hercules si lf4, de data asta cred ca a-ti redus semnificativ sansa( si-aia deja infima) la designurile care se lasa asteptate...:( si va-ntrebati de ce s-au golit serverele :confused:
     
    •»мєтнα«• apreciază asta.
  4. Am mai răspuns deja la o întrebare asemănătoare. În plus, daţi curs recomandării făcute de Bismut şi utilizaţi funcţia "Caută" oferită de forum.
     
  5. P!x3lL

    P!x3lL User

    Tocmai ce am terminat o gama:

    Poarta galactică Gamma finalizată.
    Ai primit 120000 muniţie laser de tipul UCB-100.
    Ai primit 12 bonuri de reparaţie.
    1200 Xenomit
    Ai primit 20 log files.
    Ai primit o parte din poarta Kronos.
    Ai primit 25.439.998 puncte de experienţă.
    Ai primit 831600 puncte de onoare.
    Ai primit 60.000 uridium.
     
  6. ecsTasy

    ecsTasy User

    la fel si la zeta , dublu la munitie x4
     
  7. Salut am si eu o intrebare. Pana la ce ora sau cat timp mai tine eventul cu dublare recompensa la galaxy gate?.
     
  8. Bismut

    Bismut User

    Pana luni la ora 01:00 AM RO.
     
  9. Salut ,am o intrebare mai aveam nevoie de 2 parti la kronos ( lambda ) toate bune si frumoase le-am deschis azi le-am si facut
    dar acum am observat ca nu mi-a dat parti la kronos de ce ?
    https://gyazo.com/a75b659c2f59ecb05fad6d527a45e9b0


    You received 141 honor points.
    You received 51,200 Credits.
    You received 64 Uridium.
    Lambda Gate completed.
    You received 20000 UCB-100 laser ammo.
    You received 6 log-disks.
    You received 10 green booty key(s).
    You received 6,050,000 EP.
    You received 220000 honor points.
    You received 15,000 Uridium.
     
  10. True5.1

    True5.1 Guest

    Adresati-va suportului de joc !
     
  11. _basty13_

    _basty13_ User

    vreau sa stiu si eu la reconpensa de la poarta gama mia dat 120 000 de x4 si din beta mia dat numai 40 000 de x4
    nu la toate portile este dublu la reconpensa?
     
  12. O intrebare , eu joc pe un server englez , pot sa ma adresez celor de la romani ? De obicei cei de la suportul englez imi raspund la 2 , 3 zile daca nu mai mult , si as vrea sa-l fac si eu totusi weekend-ul acesta ca doar e x2
     
  13. Poarta galactică Lambda finalizată.
    Ai primit 20000 muniţie laser de tipul UCB-100.
    Ai primit 6 log files.
    Ai primit 10 chei pentru pradă verde.
    Ai primit 6.121.500 puncte de experienţă.
    Ai primit 212000 puncte de onoare.
    Ai primit 15.000 uridium.
    la ora 08:45 am terminat poarta lambda si nu mi s-a dat ultima parte pentru kronos. inainte de a face poarta aveam la lambda 4/5 si pur si simplu nu mi s-a adaugat.
     
  14. Trimite la suport,pe forum nustiu daca te poate ajuta cineva....
     
  15. Am trimis si la support si la forum toate datele si ora .
     
  16. Bismut

    Bismut User

    Sigur, dar iti recomand sa apelezi la suportul englez ;)
     
  17. atunci asteapta sa verifice suportul situatia descrisa de tine
     
  18. Iti spun eu raspunsul lor ?
    "Dati-mi va rog o poza cu kronos gate din pagina de galaxy gate"
    "Avete deja 3 parti ceea ce inseamna ca vi s-a pus , insa jurnalul dvs indica faptul ca ati facut doar 1" Bineinteles dandu-le toae dovezile necesare ca am facut 2 pe timpul eventului + log-urile pe care le poate controla , dar csf... n-ai csf degeaba ma cert cu ei
    Astept inca un raspunsa vad daca-mi dau toate cele 2 parti lambda.



    Edit: "You have completed four Lambda gates so far total on your account. The double rewards event does not double kronos parts, and you had three parts according to your screenshot which means only one was missing which has since been booked. Currently you should have 4/5 lambda parts." exact ce ziceam , nu ai ce rezolva cu ei isi bat joc pe fata , odata ce eu aveam 3 parti , terminand 2 LAMBDA nu 1 singura in timpul eventului x2 , ei imi spun ca doar 4 porti au fost terminate pe contul meu.
    Bineinteles ei uita detaliul ca a fost eventul cu x2 Kronos gate parts .

    Edit2: Zicandu-mi ca pe 07 may nu a fost event x2 Kronos si nu are cum , le-am trimis data exacta + dovezi ca am primit 2x kronos gate , o sa te anunt daca m-a rezolvat


    Edit3: Bineinteles nu s-a rezolvat nimic , sa iasa tot ei in avantaj , pana acum s-au putut verifica logurile , acum imi spun ca au trimis nu stiu unde pentru a afla si doar maine mi se poate RASPUNDE banuiesc ca sa nu iau x2 din event , nesimtire pe fata , de tot rasul raspunsurile lor , un suport de plans :)

    Hmm , ca un up poate primim si noi un raspuns.
    Un Suport cat se poate de nesimtit , fara suparare , multumesc ! (Cel englez , ca cel roman m-a luat clar : Am trimis mai departe ( La ultimul la care mi-a zis "Am trimis mai departe" este de acum 2 saptamani si nici azi nu am mai primit raspuns , mersi si voua sa nu fiu nesimtit si eu sa le multumesc doar celor englezi :)) Tot cu suportul englez paremi-se ca am rezolvat .
    Bun mi s-a zis ca daca voi face o noua lambda , voi primi partea necesara pentru a face astazi kronos cand este dublu , bineinteles de la ora 3/4 lasandu-le mesaj ca nu am primit nici de aceasta data partea necesara pentru kronos , nici nu m-au ajutat pentru a-mi oferi acea parte precum au promis , aceasta este nesimtire pe fata , este o batjocora , pe langa faptul ca pagina merge de tot rasul !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 9 Mai 2016
  19. doar gama da dublu x4
     
  20. Bismut

    Bismut User

    Si Hades.