Feedback Porţi Galactice (GG) - Ziua recompenselor duble-speciale / Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de motanu_1990, 15 Apr 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Consideraţi că a fost ziua dvs. norocoasă. Într-adevăr nu a fost ceva normal, lucru remediat între timp! :oops:
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Da am observat postarea pe facebook :D astazi am facut aproximativ 50 LF-4 :)) pacat ca nu am nevoie de ele.
     
  3. vrei sa spui ca primest sigur lf4 din kappa ?
     
  4. Bismut

    Bismut User

    Primeai, tocmau au modificat :D, eu am luat vreo 30 lf4 din 15 hades :))
     
  5. nu mi se pare corect alti au tras la epsilon gg de au transpirat si alti i-au lf4 la cu totul altceva!
     
  6. Bismut

    Bismut User

    Pai da...unii au bagat milioane de uri ca sa se faca full LF-4 iar acum un flaxat daca are rabat, premium si 30k uri pe cont o facut 15 hades si s-a scos :))
     
    CapoHrx apreciază asta.
  7. zefira97

    zefira97 User

    nu au mintit bismut
     
  8. cred ca ma las de joc ... eu am strans in 2 ani ce fac altii intr-o zi ...
     
    Seth[RO] și crod apreciază asta.
  9. Maidanezu

    Maidanezu User

    EU am facut astazi 5 kappa si credeti'ma nu am primit nimic,nici lf4 nici hercule
     
  10. mobob

    mobob User

    in anuntul lui pianoman scrie la recompensa de la zeta ,printre altele,ca primesti 50 bonuri de reparatii,dar nu zice nimic de cheite.
    e o greseala de transcriere a dansului,sau chiar s-au inlocuit cheitele cu bonuri de reparatie?
     
  11. In 3 ani m-am facut full de toate iar acum cu putin uri crestem ca Fat Frumos in 3 saptamani cat altii in 3 ani, ori BP nu mai are playeri si nu mai stie cum sa ii tina pe joc ori s-ar putea ca la orizont sa apara o noua arma mai puternica si atunci incepe sa umple jucatorii de LF-4
     
  12. mobob

    mobob User

    ::)) se pare ca a fost un bug ieri...care au fost pe faza si au avut cu ce,au scos lf4...care nu,nu....totusi,parca e cam exagerat sa vedem doar teoria conspiratiei peste tot...
     
  13. Corectat, mulţumesc!
     
  14. nobzare

    nobzare User

    acest event a fost doar o data ? sau va mai urma ? daca da, stie cineva cand ?
     
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    dupa cum decurge jocul te poti astepta la orice.
     
    Seth[RO] apreciază asta.
  16. relax

    relax User

    De urmat, probabil ca va mai urma.. cu alte recompense.. sub alta forma etc. Cand, vei vedea si tu ca si toti ceilalti, ca nu stie nimeni.
     
  17. Uite acum(de la ora !7.00 ora Romaniei)este reducere la GG-(pe contul meu este reducere 7%la GG.)
    Asta este reducerea pt toti sau BP a personalizat superoferta doar pt mine?:rolleyes:
     
  18. Bismut

    Bismut User

    Pentru toti :)
     
    Bud apreciază asta.
  19. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    CITEZ:
    Începând de azi, 06.05.2016 / ora 00:01 (ora server-ului) şi până duminică, 08.05.2016 / ora 23:59 (ora server-ului), veţi primi dublul recompensei standard la finalizarea cu succes a unei Porţi.

    Acest lucru înseamnă dublu Puncte de Experienţă, Puncte de Onoare, Chei, Logfile-uri etc.

    Succes!


    Permiteti sa intreb: ce inseamna etc? Asta se traduce prin recompensa dubla si la munitie si uridium? Sau, ca data trecuta, etc inseamna...nimic altceva?
     
  20. Nu, muniţia şi uridiumul nu se dublează. În secţiunea unde este publicat anunţul veţi regăsi şi detalii cu privire la recompensele ce se primesc la un astfel de event.
     
    Seth[RO] apreciază asta.