Feedback Porţi Galactice (GG) - Ziua recompenselor duble-speciale / Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de motanu_1990, 15 Apr 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. TheREAPER!

    TheREAPER! User

    nimeni nu iti reproseaza tie nimic...e trist faptul ca bp se straduie sa faca eventuri, da le face pe jumatate sau pe sfert. Sa faca eventuri rare, da sa le faca cum trebe. Nu m-ar deranja sa vad doar 3-4 eventuri pe an, da frate...sa fie eventuri in care chiar poti creste si evolua.
    n-ar trebui sa se zgarceasca asa...nimeni nu ajunge ufe intr-un timp asa scurt, si de ar fi fost triplu la uridium si munitie...resursele se consuma rapid
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Diabia acum au clarificat cum sta treaba.
    [​IMG]
     
  3. e cred ca e un event bun in conditiile in care sansele de a primi un item epic raman neschimbate , dar ar fi fost mai bine daca aveai rabat de 25 % pe gg-uri si nu 15%
     
  4. Zeta-Gate
    Experiență: 12,000,000
    Onoare: 400,000
    Uridium: 35,000
    UCB-100: 50,000
    Chei de pradă: 50
    Log file: 100
    havoc: 2
    Componentă Kronos: 1
    deci? dar nu conteaza ,faci un lucru bun anuntand cu mult inainte ca vor fi .ca se mai modifica cand apar asta e ,nu e ceva oficial.multumim
     
  5. Aveţi opţiunea de a nu efectua nicio poartă, păstrându-le pt. a obţine recompensa standard! ;)

    Am făcut o precizare în cadrul acestei teme care vine în completarea anunţului.
     
  6. Fasole

    Fasole User

    Daca te uiti mai bn la gama scrie 120 k x4 la delta 90 k si kappa 60 k eu am facut din fiecare si am luat 60 la gama 45 la delta si 30 kappa :)
     
  7. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Am luat 60K la Gamma :)
     
  8. Cine scrie? :rolleyes:
     
  9. Bismut

    Bismut User

    Eu am facut 6 kappa si am primit 12 LF-4 , cred ca este ceva in neregula.
     
  10. Salut , dupa cum vad in anunt este trecut foarte clar - havoc si lf4 - fara hercules .
    ps: si eu am facut kappa si am luat 2 lf4 .
     
  11. Bismut

    Bismut User

    Pai tu vrei HAVOC din Kappa ?
     
  12. cine a pomenit de havoc din kappa eu am clarificat doar ca nu se ia dublu hercules din kappa , citeste mai atent .
     
  13. Bismut

    Bismut User

    Din kappa poti primi 2 LF-4 la fel si 2 HERCULES sau 10 ore multi-booster.
     
  14. Sper sa nu duci lumea in eroare citeste anuntul atent , nu scrie nimic de hercules punct .
    ps: rog un moderator sa ne lumineze in legatura cu acest aspect legat de hercules , sa inteleaga toata lumea .
     
  15. Salut! fac o 'plangere' referitor la 'tot grupul sansa sa primeasca lf4' am incheiat cu succes poarta Hades in urma cu 10 minute, tot grupul a primit cate 2 lf4 numai eu nu am primit deloc....pot sa intreb unde e problema si daca se poate verifica problema???
     
  16. Bismut

    Bismut User

    Sansa de a primi LF-4 se aplica pentru fiecare membru al grupului.
    [​IMG]
     
  17. Havoc / Hercules / LF-4 se primesc dublate. Ceea ce nu se primeşte dublat sunt părţile Kronos, uridium-ul, muniţia şi design-urile de nave.
     
  18. Multumim frumos pentru precizare .
     
  19. zefira97

    zefira97 User

    de ce unii la poarta gamma au primit 120.000 ucb100 si alti doar 60.000 de mii??
     
  20. Bismut

    Bismut User

    Toti primesc 60,000, cei care au zis ca au primit 120,000 sigur au mintit :))