Feedback Porţi Galactice (GG) - Ziua recompenselor duble-speciale / Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de motanu_1990, 15 Apr 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Bismut

    Bismut User

    La orice poarta se dubleaza totul inafara de munitie si uridium.
     
  2. Doar experienta, onoare, log-files ?
     
  3. Primesti doar xp, onoare , log files, chei prada , itm : 2x(LF-4 ,havoc ,hercules) sau din poarta kupper 2x desiguri de nave (adica nu ti-o recomand ) , din poarta kronos primesti x6 dublu adica in loc de 5000 iti v-a da 10.000 ,500 de galaxy gates in loc de 250 , precum a specificat si bismut mai sus .
    Din cauza x4 care s-a dat astavara dublu sunt inca jucatori care au munitie prea multa , pentru balasnarea jucatoriilor .
     
  4. Veneficus

    Veneficus User


    ai un anunt oficial aici care sa dezbatut in aceasta tema...
     
  5. hmm... userID?! :rolleyes:

    Adresaţi-vă suportului jocului pt. a verifica despre ce este vorba şi, eventual, dacă se adeveresc cele susţinute de dvs., pt. creditarea manuală a recompensei lipsă.


    Intervenţie corectă, mulţumesc!

    Intervenţii corecte, mulţumesc!
     
    Modificat ultima dată: 16 Ian 2017
  6. 73123175 eg7
     
  7. Astazi se dau recompense speciale la porti ??
     
  8. Aveţi răspunsul chiar pe pagina principală a contului de joc.
     
  9. sancariuc

    sancariuc User

    Vreau sa va intreb cum pot sti cand este dublu la galaxy gates?....
     
  10. Bismut

    Bismut User

  11. De ce sau scos recompensele speciale , parca tinea tot weekend-ul .
     
  12. Salut!
    Azi mi-a apărut pe prima pagina, la știri ca e zi de recompense duble la portile galactice. Am terminat poarta Alfa si nu am primit recompensa dubla.Eventul începe la o ora anume sau începe cu ora 12:00 noaptea, respectiv ora 1:00 ora României?
     
  13. S-au scos recompensele speciale pentru a fii introduae recompensele duble !
    De ex nu puteai lua la delta 2 Surgeon-uri
     
    ÇΛЯŤÍΣŔ_ŁÏ√Σ apreciază asta.
  14. Okey , iti multumesc mult
     
  15. Bismut

    Bismut User

    Este dublu doar cand apare acest mesaj:
    [​IMG]
     
  16. Asa apare si la Galaxt Gates. Intrebarea mea este daca se primeste recompensa dubla pentru fiecare poarta sau e dupa noroc. Pentru ca la newsletter scrie ca pentru fiecare poarta, iar la Galaxy Gates scrie ca unele.Si legat de ora intreb pentru ca poarta am facut-o la ora 1:30 deci 00:28 ora serverului. Mi-am lasat doar valul de protejiti.
     
    Modificat ultima dată: 29 Ian 2017
  17. Bismut

    Bismut User

    Nu ti-a dublat nimic sau doar x4 & uri ?
     
  18. Uridium si x4 nu s-a dublat.
    Se dubleaza doar experienta, onoare, sau tot ce primesti, inclusiv uridium si x4.?
     
  19. Bismut

    Bismut User

    Se dubleaza tot inafara de x4 si uridium.
     
  20. Ok. Am inteles. Merci!
    era prea frumos :)