Feedback Porţi Galactice (GG) - Ziua recompenselor duble-speciale / Unica temă de discuţii

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de motanu_1990, 15 Apr 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. *gerula57*

    *gerula57* User

    Corect Seth ce spui tu si multumesc pentru indrumare , am trimis si la suport dar daca primesc raspuns ca la precedenta sesizare cu o alta problema din luna August 2016 (adica NIMIC ...SE VA REZOLVA ,ETC ) ramai cu un gust amar. Da ,este un joc si l-am tratat mereu ca atare ,dar abordarea (nerezolvarea ) unor probleme tehnice minore cu neseriozitate din parte tuturor celeor inplicati in mod direct te face sa te intrebi care este castigul BP-ului si a jocului in sine. Sper totusi ca cei inplicati sa inteleaga aceste lucruri . O zi buna sa aveti.
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Interventie corecta, multumim.

    Si totusi , singurii care te pot ajuta sunt cei de la suportul tehnic.
     
  3. Am primit recompensele din Kappa , dar trb sa mai primesc un lf-4 . Va multumesc mult
     
  4. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Asa cum deja a mai fost precizat, te adresezi suportului tehnic, staff-ul de pe forum nu te poate ajuta, sunt departamente diferite, separate, cu sarcini si atributii diferite.
     
  5. ΛЯΣS

    ΛЯΣS Guest

    Exista deja un anunt oficial legat de acest subiect: [Galaxy Gates] Recompense speciale și duble

    "Departamentul tehnic este la curent cu faptul că recompensele finale bazate pe criterii de probabilitate (lasere LF-4, designuri Hercules/Havoc, etc.) nu au fost creditate încă. Vom reveni cu informații în cursul zilelor următoare.

    Echipa voastră Darkorbit"
     
  6. Cei care si-au primit recompensa as vrea va rog sa verificati,daca aveati elemente la una dintre porti daca le mai aveti ptr ca eu aveam 25/34 la alfa iar acum am 0/34,si vreau sa stiu daca sunt caz singular.
     
  7. Bismut

    Bismut User

    Daca intereseaza pe cineva... in data de 15, 22 si 29 ianuarie vor fi recompense duble la porti.
     
    crod, Patrocle123 și lala92 apreciază asta.
  8. Hermes

    Hermes Guest

    Azi in jurul orei 17.00 ora Romaniei a fost terminata si creditarea item-lor bazate pe criterii de probabilitate (lasere LF-4, designuri Hercules/Havoc, etc.)
     
  9. Salutare, in legatura cu minciuna din 25 decembrie cu "Recompense duble galaxy gates"

    Am facut in ziua aia o poarta epsilon si am primit recompense normale in loc de duble cand pe pagina principala scria ca e "Ziua RECOMPENSELOR DUBLE galaxy gates" Am postat de 2 ori pe forum in legatura cu subiectul dat si mi-au fost sterse ambele postari.

    Vreau doar sa va anunt ca am primit ieri dimineata restul punctelor de onoare si experienta, 5 chei prada verde si un laser LF-4 pe care trebuia sa le primesc in ziua aia.

    Ma bucur ca s-a rezolvat, si multumesc Bigpoint pentru operativitatea de 18 zile in care ni s-au dat si restul recompenselor !

    O zi buna sa aveti !
     
  10. Multumesc Bismut,pe mine chiar ma intereseaza sa stiu.
     
  11. salut ! pe data de 25.12.2016 facusem o zeta cam pe la ora 1:30 ora Romaniei si vad ca mai sus majoritatea si au primit recompensele cuvenite eu nu mi am primti inca cheile si log-file urile, nu mai zic si exp si onoarea
     
  12. mobob

    mobob User

    hmm...ora 1.30 ora romaniei... dar ora serverului pe care ai contul care era? pentru ca nu e exclus ca de fapt,conform ceasului serverului,tu sa fi facut poarta pe data de 24 .
     
  13. Era anunt la news cu "azi 25.12.2016 bla bla etc"
     
  14. mobob

    mobob User

    sau 26....poate ai inceput-o pe 25,dar ai terminat-o pe 26.
    pe serverele EG ,resetarea zilei se face la ora 1.00 ora romaniei. de aia inclin sa cred ca de fapt la tine problema este legata de ziua in care s-a facut inregistrarea efectuarii acelei porti.
     
  15. doar ce incepuse ziua de 25 ... stiu si ce data eram ....
     
  16. de ex: Daca eu facut poarta de ieri si azi am ultimu val primesc dublu recompese? se pune?
     
  17. COZMIN

    COZMIN User

    da, se pune...la recompensa finala.
     
  18. Dublu recompense odata la saptamana sau ?
     
  19. COZMIN

    COZMIN User

    Este aleatoriu, însă intr-un alt topic . Bismut spune ca va fi azi si duminica viitoare, se pare ca azi a fost , acuma ramane de vazut daca va fi si săptămana viitoare.
    Cu ceva timp în urma era tot weekend-ul. acuma se pare ca e doar o zi ;)) s-au zgarcit băieţi de la bigpoint.
    Spor la joc.
     
  20. Referitor la "Dublarea recompenselor din Galaxy Gate" ...
    Sunt anumite porti la care se da recompensa dubla ? Sau este ceva "aleatoriu" ? Pentru ca am facut Afla, Beta, Gamma ...si nu am primit nimic "dublu"
    Multumesc anticipat !