PORTALUL ANIVERSAR

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de SILUR0, 11 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. SILUR0

    SILUR0 User

    anul acesta nu sa mai dat portalul aniversar,dar, verificariva mail-ul,ca daca ati fost cuminti ati primit ceva special ! ;):D
     
  2. Vladut

    Vladut User

    L-am verificat in seara asta,am primit cadou poarta Hades,dar cum o aveam deja pe harta ar fi trebuit sa primesc niste gg-uri,din cate am inteles,dar nu am primit nici unul.
     
  3. ..777..

    ..777.. User

    foarte special...adica nimic..inca mai astept
     
  4. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Se dau extraenergii daca ai portalul HADES si pe harta de joc, si completat in materializatorul de porti galactice.

    Daca ai confirmat adresa de email, verifica ca nu cumva sa fi intrat mailul in JUNK/SPAMM...
     
  5. eu nu am primit nimic.e soar pebtru unii jucatori sau pentru toti?

    scuze de scris dar am tastatura naspa
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 12 Dec 2013
  6. BENY

    BENY User

    este aleator bonusul ???
     
  7. nu stiu ce sa spun dar..am impresia ca se face o diferenta intre jucatori si nu ar trebui. unii primesc altii nu. bine imi dau seama ca cei care au primit sanctiuni in vara pentru utilizarea de programe nu vor primi nimic , in fine cuvantul uitare nu vad ca il stiu sefii de bp. pe urma : jocul de dark implineste 6 ani si nu apare nici un mesaj din partea conducerii bp pentru miile de utilizatori? paiii fratilor e cam lipsa de respect nu credeti? sau ma insel? cineva sa ma corecteze daca e asa.
     
  8. -boghyy-

    -boghyy- User

    eu sunt multumit si de portalul hades,cu toate ca am facut 2 portale si nu am primit nici un lf4 ,sunt multumit ..:))
     
  9. ..777..

    ..777.. User


    am verificat ...nimic...pacat ...daca era portalul aniversar macar era pentru toti care intrau.... sa scriu la suport ? :))
     
  10. -boghyy-

    -boghyy- User

    daca ai fost client fidel la programlor de tip'bot' ...de asta nu ai primit ,cred..doar cei 'corecti' au avut parte de poarta
     
  11. Nu cred ca BP ar face diferenza si nu ar recompensa pe toata lumea avand in vedere ca este aniversarea DO poate este vorba de o eroare si ajunge mai tarziu mai verificati maine si zilele urmatoare parca zicea in mail ca codul de bon e valid pana in ianuarie deci este timp.Cand sa mai primit portalul hades in octombrie multi lau primit cu intarziere:)
     
  12. Eu joc de 3 ani acest joc am jucat cinstit in tot acest timp si nu am primit niciodata un cod de bon sau vre-un fel de cadou. Imi pare foarte rau ca Bigpoint face diferenta intre playeri si nu ofera si la ceilalti care nu au primit niciodata un cadou.
     
  13. Mi se pare ciudat ca nu ai primit niciodata vreun cod de bon verifica cu atentie adresa de mail iar acesta trebuie sa fie confirmata
     
  14. Adresa de mail este confirmata si am si newsletter-ul pe Yes poate ca sunt eu mai ghinionist asta e.
     
    .akatar. apreciază asta.
  15. Vladut

    Vladut User

    Ok,ms de raspuns,am pa harta portalul iar acum e si in materializator completat
     
  16. Hermes

    Hermes Guest

    Mailul a fost trimis tuturor jucatorilor care au mailul confirmat si care au optiunea activa de a primi newslettere de la BP. Pot exista intarzieri de pana la 24-48 de ore in primirea mailului , datorita numarului extrem de mare al mailurilor trimise de pe serverele BP. Cine nu a primit inca, sa nu dispere. Verificati in Inbox-ul casutei de e-mail si nu sariti nici peste Spam/Junk unde este posibil sa intre accidental mailul. Codul primit este valabil pana in 11 ianuarie 2014.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.