Poarta Zeta bugg..

Discuție în 'Probleme generale' creată de yurra, 6 Noi 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. yurra

    yurra User

    Hello, am finalizat zilele astea poarta Zeta (pentru prima data) dar nu am primit inelul. Ce e ciudat ca in loc de 1 Havoc am primit doua..dar nu si inelul. Ma poate lamuri si pe mine cineva ce se intampla?..
     
  2. yurra

    yurra User

    Da, ar fi trebuit dar nu l-au dat.. si am scris la suport dar n-am primit niciun rapuns.. Poate ma lamureste un admin
     
  3. Dacă aţi contactat suportul jocului, aşteptaţi lămuririle acestora!
     
  4. ion_ion

    ion_ion User

    Pot sa intreb care este sansa de a abtine designul Havoc,.... sau exista posibilitatea de a nu-l obtine niciodata ...ca doar sunt doar 45%sanse din ce am citit....Am facut Zeta de citeva ori si am 90 de cristale....nimic Havoc, in afara de cele 2 primite la prima poarta cu sanse de 100%, in ziua cu recompensa dubla

    Sa inteleg ca exista "sansa" sa nu mai primesc designul niciodata?
    Multumesc
     
  5. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    cu răbdare şi perseverenţă ai să le primeşti fără îndoială. pentru primele zece "havoace" am făcut vreo treizeci sau patruzeci de zeta.
     
    Supreem*RO apreciază asta.
  6. N❗NO

    N❗NO User

    Incearca sa distrugi ultimul devorer (parca asa se numeste...) cat mai repede, inainte sa scoata toate valurile de npc-uri.
    Cum pierde scutul instant da-i pe molie cat mai tare, apoi schimbi cand scoate bazdaganii :)... si iar molie cand este vulnerabil ...

    Eu le-am facut duminica, din 5 porti 10 havocuri;)

    Succes!
     
  7. 27 ZETA / 8 havoc
     
    ion_ion apreciază asta.
  8. ion_ion

    ion_ion User

    Norocosule.......
    Azi am facut 8 zeta .....si nimic havoc.......si nu mai cred in chestia cu procentele.......:))Incep sa am convingerea in Algoritm:
    esti ful havoc ....primesti havoc.....ca doar nu-ti mai trebuie .. nu esti ful havoc......Sfintul asteapta si cristalele sinte ale tale ...cam naspa
     
  9. ion_ion

    ion_ion User

    La 45% sanse din 4 porti macar una ar trebuii sa fie havoc....sa ne intelegem 4 porti consecutive...nu una azi una joi...
     
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    aici ai dreptate. bp aplică "reţeta" asta nu doar în ceea ce priveşte design-urile de drone ci în toate cazurile în care aşazisul "hazard", definit artificial de dezvoltator prin şanse sau procente, are cuvîntul hotărîtor atunci cînd jucătorul alege să înceapă lupta pentru a obţine un item valoros.
     
  11. Am facut duminica 2 zetta am ucis devourerul la streuneri , o data am luat 2 havoace , o data nimic , nu e regula .
     
  12. Din pacate asa este... eu am facut 42 zetta pana am fost pt ca primeam doar cate 1 design... dupa ce-am fost full elite am ajuns sa am peste 150 havoace, 20 spartane etc
     
  13. 20 de zeta le-am facut inainte, cand pica doar 1 design...
     
  14. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    daca le faci dumineca atunci pica 2-ua !