Poarta pierduta

Discuție în 'Probleme generale' creată de SigMa-TUA, 2 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. SigMa-TUA

    SigMa-TUA User

    cand se returneaza portile sau vietile pierdute in timpul bug-ului?
     
  2. Ce sa intelegem? Ai incercat sa profiti de bug in poarta GG iar acum ai si pretentia ca cineva sa-ti inapoieze vietile sau poarta inapoi.
    Sau ce bug ai intampinat de ai pierdut poarta?
    Mai multe detalii legate de acest bug.
    Sar putea ca aici sa nu te poate ajuta nimeni, cred ca ar trebuii sa faci un ticket la suport. Inainte sa faci suport asteata sa primesti un raspuns de la admini.
    cele bune
     
  3. Hermes

    Hermes Guest

    Despre ce bug e vorba ? Vietile si portalele pierdute se acorda automat, daca se considera ca a fost o problema generala, iar acest lucru se va anunta aici in forum.
     
  4. SigMa-TUA

    SigMa-TUA User

    daca am vazut ca nu merge sa pot iesi din 2-8 mi-am dat warp in 2-1 si am intrat in poarta gama,, si din cauza lagului infernal care se crease mi se oprea nava pe loc si nu puteam sa o controlez,, nu am incercat sa profit de acest bug ,, ok daca se considera ca se inapoiaza ceva o sa astept raspuns pe forum ,, va multumesc ,, o zi buna
     
  5. Hermes

    Hermes Guest

    Acest lucru nu este bug, ci mai degraba proasta functionare , fie a conexiunii , fie a resurselor PC-lui tau.
     
  6. SigMa-TUA

    SigMa-TUA User

    ok cum credeti voi ,, dar n-am mai avut probleme la nici o poarta de genul,, dar dupa ce am trimis toti protegiti in colt am dat clic pe mini map pe coltul respectiv am setat pet-ul pe kamicaze si in timp ce mergea nava spre colt a inceput o fragmentare care nu imi permitea sa cotrolez nava ,, ceva ce nu mi sa intamplat in timp ce am facut toata poarta gama cu x1 ,, si sa intamplat la protegiti :)) ,,, haios sa pierzi poarta inainte de a o termina :) ,,, va multumesc ca ati dat imp subiectului .. salutari

    puteti incide subiectu, ms
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 3 Mar 2014
  7. Hermes

    Hermes Guest

    La cerere,

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.