POARTA GAMMA - TIMP DE FINALIZARE

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de *^*NEMESIS*^*RO*^*!, 29 Iul 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Salut,
    Poate cineva - si ma adresez in special celor cu functii oficiale aici pe forum sau in DO - sa-mi explice cum poate fi finalizata poarta Gamma ca timp - in 0:03:42 !?!?!?!?!?!?!
    Nu voi comenta derularea si cronometrarea aparitiei elementelor si npc-urilor care evident sunt mult peste acest timp, ... sau poate eu am jucat acest joc in ultimii 10 ani intr-o alta dimensiune?! Ma poate ajuta cineva?
     
    *N!NO*, Veneficus și motanu_1990 apreciază asta.
  2. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    Si eu ma intreb cum de nu-i vede nimeni pe primii 10 clasati in Batalia pt influenta cum fac pushing non-stop... un astronaut de baza cu flaxuri a facut 3500 de nave in 10 zile, in conditiile in care hartile sunt goale... Trisatul este baza!!!
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! și Veneficus apreciază asta.
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User



    aici aveti raspunsul.

    Veteranilor
    Oferte speciale
    49,99 €
    Cumpără
    O fantastică ofertă exclusivă pentru un pilot loial DarkOrbit! Pune mâna pe Pachetul Uridium al Veteranilor și vei primi 666.000 de Uridium la prețul de 150.000. Nu rata această bijuterie de ofertă! Atenție: Nu poți combina această ofertă cu alte oferte.

    Poate fi achiziţionat doar o dată!
     
    dady77-7 și Veneficus apreciază asta.
  4. Sincer? Nu vad legatura cu tema deschisa de mine :)
     
  5. *N!NO*

    *N!NO* User

    Voia sa sublinieze atentia cu care este urmarita desfasurarea jocului...:rolleyes:
    Oferte sa bagam bani si cam la atat se rezuma atentia dezvoltatorului:mad:
     
    Veneficus, marianmarian19 și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  6. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Răspund cu ceva întârziere, asta pentru că am dorit un răspuns oficial.
    Timpul de finalizare afișat nu este cel real, el apare atunci când un jucător finalizează o poartă galactică în noaptea încheierii ''orei de vară'. Probabil că la un moment dat, acestă eroare se va corecta.
     
    Bismut apreciază asta.