PLD8

Discuție în 'Probleme generale' creată de OutofControlGoli, 25 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Niciodata n-am stiut ce se face cu PLD-8 insa am lansat vreo 5000 dalea pana acuma dar la ce foloseste ca apare un fulger(ceva)deasupra inamicului?
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Rachetele PLD-08, plasma -separator: perturba pentru scurt timp sistemele de arme ale adversarului tau. Ofera multiple posibilitati tactice de utilizare.
     
  3. Drakaar

    Drakaar User

    De cele mai multe ori in timpul unei batalii o sa observi ca unii inamici le folosesc. Racheta PLD-8 perturba sistemele de arme (deci inamicul o sa dea "ratat" des decat in mod normal in cele 5 secunde).
    De cele mai multe ori o racheta PLD-8 bine data te scapa de inamic (daca o mai combini cu altceva) sau chiar te ajuta sa-l distrugi (dupa caz).
     
  4. Reduce cu 40% precizia de atac timp de 5 secunde.
     
  5. racheta pld-8 in momentul lansari acestei rachete probabilitatea de a fi lovit de catre inamic sau npc se reduce la 40% de a fi lovit pe langa asta ii perturba toate sistemele de functionare pt 5 secunde deasemenea in mometul cand jucatorul este lovit de aceasta racheta nu poate schimba configuratia pt 5 secunde si nici sa sara un portal in acele 5 secunde . sper ca ti-am fost de ajutor
     
    bubuletz apreciază asta.
  6. bubuletz

    bubuletz User

    Nu stiam ca nu poate sari portalul.O informatie foarte utila,multumesc.
     
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Interventii suficiente, multumim,

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.