plati

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ##Ðüмץтяα§[*RO*], 9 Mai 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. daca sunt din moldova cum pot sa o setez acolo la plati sau cum pot sami cumpar premium sau rabat
     
  2. Te adresezi suportului şi soliciţi ca GeoIP-ul tău să fie schimbat pe Rep. Moldova.
     
  3. ok multumesc :D

    dar ati putea sami spuneti mai pe lung cum intru unde intru si ce scriu?

    Sami ziceti unde sa intru si ce trebue sa fac pentru ami schimba acest lucru
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 12 Mai 2014
  4. Hermes

    Hermes Guest

    In pagina de joc, in dreapta sus ai un buton cu "?" , apesi si din fereastra care se deschide alegi optiunea "Atunci contactează Suport." In formularul care se va deschide ceri schimbarea GeoIP-lui, dar doar daca domiciliul tau stabil este Republica Moldova.
     
  5. dar la care din acele optiuni dau probleme sau intrebari generale ?
     
    Modificat ultima dată: 10 Mai 2014
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Nu conteaza .
     
  7. dar puteti sami spuneti mai eczact la care sa dau pentur ca am dat la probleme de joc si am primit urmatorul raspuns xxxxxxx

    Mod Edit : Discutiile cu suportul jocului sunt confidentiale si nu ai voie sa le postezi in forum.
     
  8. Ai incercat sa dai la probleme de plata?
     
  9. am dat dar acolo nu pot scrie ce vreau sa imi faca doar sa selectez problema
     
  10. selectezi probleme de plata,ma jos le dai emailul unde vrei sa primesti raspuns,iar in urmatoarea rubrica,explici,cit mai detaliat,care este problema ta(sa contina user id).succes
     
  11. cind deschid la supoul de plati imi arata doar sa pun:
    Prenume Nume*
    Nickname
    Adresa de e-mail*
    Joc*
    Server*
    Global-ID
    ID utilizator*
    Modalitate de plată*
    Item *
    Descrierea problemei :nici un credite primit si altele care sa le selectez de care nu am nevoe
    Numele de servicii / furnizor *
    Numărul de cont (opţional)
    Cod bancar (opţional)
    Număr de telefon (opţional)
    client la furnizor (opţional) *
    ID tranzacţie *
    Ora când s-a efectuat plata * si ati
    La toate aprope imi zici sa aleg ce fel de probleme si altele poate pot lasa I meu de jos la un admin sa imi schimbe el acel lucru sau sa le zica sa mil schimbe

    Ma poate ajuta cineva cu aceasta problema ?>>?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 12 Mai 2014
  12. Să înţeleg că ai efectuat o plată şi ai probleme cu primirea a ceea ce ai achiziţionat sau doar doreşti să soliciţi schimbarea GeoIP-ului?
     
  13. vreau sa solicit schimbarea GeoIP-ului atit
     
  14. Hermes

    Hermes Guest

    Asa cum ti-am mai spus, daca domiciliul tau permanent este in Republica Moldova ( asta insemnand ca te conectezi utilizand un IP din Republica Moldova), schimbarea GeoIP-lui se poate face doar la support, specificand clar ceea ce doresti.
     
  15. Dar leam scris acest mesaj dupa care lam primitpe acel pe care lam pus pe forum :As dori sa imi schimbati va rog GeoIP-ul pe Republica Moldova ID de joc :xxxxxxxx
     
  16. Hermes

    Hermes Guest

    Continua discutia cu suportul, deoarece alta cale de rezolvare nu exista.
     
  17. pai nu pot sa las id meu de joc si ce tebue aici pe forum si sa li scriteti voi sau sa le ziceti ?
     
  18. Nu, nu se poate! Scrii la suport, şi îi rogi să revadă solicitarea ta privind schimbarea GeoIp-ului.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.