plata

Discuție în 'Probleme generale' creată de «CRESUS», 14 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. «CRESUS»

    «CRESUS» User

    cand am facut ultima data o plataa pe do mia ramas salvta ultima metoda dde plata, daca intra altcineva de pe alt pc. el vede acea metoda de plata? ca pe do poti sa folosesti ultima metoda de plata cum fac sa sterg acea ultima metoda de plata ca sa nu mai poate fi folosita ca poate imi goleste cineva cardu
     
  2. Hermes

    Hermes Guest

    Dar de ce ar intra altcineva pe contu tau ?o_O
     
  3. «CRESUS»

    «CRESUS» User

    dar dc imi salveza do contu ? vreau sa il sterg, cum fac? nu mai are loc de discutie si vreau sa diispara ca e contu me bancar nu al tau prietene
     
  4. LostAngel

    LostAngel User

    Anunta banca la care ai contul deschis sa ti-l blocheze si sa schimbi datele pentru tranzactii! In plus daca ti-au disparut bani din cont te poti adresa si Politiei Romane la serviciul Investigatii Criminale! Succes!
    P.S. Nu uita sa le ceri numar de inregistrare la orice cerere faci atat la banca cat si la Politie!
     
  5. Hermes

    Hermes Guest

    Prieteni nu suntem si nici nu vom fi vreodata in viata asta sau alte 100.
    Datele bancare ti-au fost salvate pentru ca ai ales cu manuta ta aceasta optiune , nu ti le-a salvat DO de capul lui.
    Cat despre sters , in partea de jos a paginii de plata ai un meniu Status & Pachete Avantaje. Click pe el si se va deschide pagina cu pachetele achizitionate, iar aici tot undeva in partea de jos a ferestrei vei gasi Aici poţi şterge datele personale de tranzacţionare.
     
    OLDSHATERHAND și ☆UN☆PEKE apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.