Pictograma Gresita calendar data de 19.12.2012

Discuție în 'Probleme generale' creată de LostAngel, 19 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. LostAngel

    LostAngel User

    Desi pictograma arata 4 Log File iar textul spune ca se ofera cadou 4 Key prada de valoare, premiul primit este NIMIC :
    [​IMG]
    19.12.2013 - 06:48[​IMG]Vă urăm un festival de iarnă fericit!

    sau este posibil sa fi primit 4 log file ? desi nu arata nicaieri acest lucru :(
     
    Modificat ultima dată: 19 Dec 2013
    Just_Ovi și Vladut apreciază asta.
  2. -ak47puma-

    -ak47puma- User

    mda acu am observat si eu... arata log file si scrie chei de prada
     
  3. Just_Ovi

    Just_Ovi User

    Si eu am aceeasi problema..doar ca mie nici acele bonuri nu imi apar in log
    DatăAcţiune
    19.12.2013 - 07:19[​IMG]Vă urăm un festival de iarnă fericit!
    [​IMG]
    19.12.2013 - 07:19[​IMG]Ai primit bonus-login-zilnic pentru 5 zile.
    Deci ..va rugam rezolvati :D
     
  4. si eu am patit la fel. la chei a scris log file si azi la log file a scris chei de prada :eek:
     
  5. -boghyy-

    -boghyy- User

    nici eu nu am primit,hahahA:p
     
    •тнє♥яσ¢к• apreciază asta.
  6. stent

    stent User

    aha, deci toata lumea primeste aceleasi cadouri...
    Nici eu nu am primit 4 chei de prada verde, iar in Jurnalul de bord nu e trecut decat: "Vă urăm un festival de iarnă fericit!" - asta pentru fiecare zi.
    Dar pe calendar cred ca e trecuta poza de la log file. As fi vrut chei prada verde..!!
    Ne auzi Mosule????? ;)
     
  7. E posibil sa fi fost o eroare la calendarul iernii.
     
  8. -ak47puma-

    -ak47puma- User

    nu m-as supara daca ne vor da si 4 chei de prada verde.... sau poate rosii :))
    imi place sa viez :))
     
  9. Pai chei rosii se ia cu bani reali si cred ca baga in joc si astai e numai decat chei verzi in rest doar in bani reali.
     
  10. de ce nu mai pot sa imi cumpar munitie si si am magaziea goala si nici pet nu pot sa imi cumpar de ce ??
     
  11. paria

    paria User

    ai suficient uridium sau suficiente credite pentru ceea ce doreşti să cumperi ?
     
  12. da am si nu pot

    am 56 de mulioane si am 50 de mi de uri

    si nici droane nu pot sa cumpar
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Dec 2013
  13. Perseus76

    Perseus76 User

    aceias problema am avut-o si eu cu cheile prada si am scris la suport,se incurca-n minciuni
     
  14. deci nu vreti sa imi raspundeti
     
  15. Hermes

    Hermes Guest



    Am sa te rog sa sesizezi suportul jocului, noi nu avem cum verifica cele spuse de tine.


    Intr-adevar azi a fost o eroare la poarta calendarului corelata si cu eroarea din data de 9 decembrie (imaginile schimbate intre ele). Ea fost remediata rapid si cei care s-au logat dupa ora 12.30 au primit 4 chei de prada, cei care nu le-au primit inainte de aceasta ora, cu o simpla oprire de browser si relogare vor primi ceea ce trebuie.
     
  16. nu eu nu mai pot sa imi cumpoar nimici droane nci pet nimic
     
  17. Hermes

    Hermes Guest

    Ai trimis tichet la suport ? Aceasta tema trateaza alt subiect, orice alta postare care va fi pe alaturi, va fi stearsa.
     
  18. Apophis

    Apophis Guest

    Pentru toti cei care nu ati primit cele 4 Chei Verzi azi, va rog sa va delogati si sa va logati din nou pe contul de joc. O sa aveti o intrare in "Jurnalul de bord" cum ca vi s-a oferit un cadou de catre sistem [Bonus de sistem Cheie pradă verde (4)]. Spor la joc !
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.