Sugestie Piata

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de SqPxXxSLM, 13 Mar 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. SqPxXxSLM

    SqPxXxSLM User

    Care ar fi sansele sa apara o piata intre playeri? adica eu de ex am 35 de lf3 ce le tin pe dreapta, peste 20 luate cu uri ( 7000 buc cu rabat), daca le vand primesc credite (total aiurea),le gat de aceasta piata, unde playeri pot pune la vanzare diverse iteme pt o suma de uri sau bani, banuiesc ca ganditi,, bai dar asta scade vanzarea pt uri de la ei", total gresit, cu asa ceva ai atrage playerii sa farm, + le ai da o sansa si celor mici sa aiva lf4 sau pro, sau macar scoateti din cutiile prada dropul de kkt ( lf3, scuturi, generatoare) si bagati cv ce conteaza (schizmatic, fascicul, etc)
    mie nu mi convine sa iau 250 de key si sa mi pice 10 lf3 si tot atatea scuturi, daca am atata uri pt key, cred ca am si de lasere, nu stiu cum sa ma exprim, daar veniti cu cv nou legat de piata, farm si etc, nu doar pachete cu lasere, nave si etc aceleasi de 10 ani, Multumesc
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Nici o sansa, asa cum vrei tu inseamna sa nu se mai cumpere dela BP ci sa se cumpere dela botisti, eu stiu ce vrei, dar din pacate nu o sa ai succes. Poate ma insel dar in jocul asta totul este posibil :))
     
  3. SqPxXxSLM

    SqPxXxSLM User

    stiu ce zici, dar ar fii o chestie buna, plus ca sunt unele chestii ce nu le poti lua cu bani, gen astea de up si craft, asa ne am ridica mai repede noi astia mici, gen eu sunt relativ nou si imi este foarte greu sa imi fac singur promethius, ca nu cunosc pe nimeni cu care sa farm, asa fac bani si uri prin 4 5 sau gg si cumpar rinusk de la altii
     
  4. SqPxXxSLM

    SqPxXxSLM User

    ideea era sa jucam ,,corect", oricum sugeram degeaba ca nu cred eu ca vreun official de la darkorbit citeste cv de pe forumul asta, poate problemele de plata