Petu-ri Fantome

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de xxxxASDxxxx, 24 Sep 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Este normal sa investim bani si alti sa castige URIDRUM moca folosind PET-URI FANTOME

Sondaj închis pe 24 Oct 2017.
  1. DA

    33,3%
  2. NU

    66,7%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Deci nu pot sa cred la cati bani investim in acest joc nu se poate face un program care sa depisteze playeri care folosesc hack....Este plin de Peturi peste tot apar din senin si dupa ce colecteaza cutiile bonus dispar si nici macar sa le omori nu poti ca iti pierzi onoarea. si daca in final omori 1 apare la loc in cateva secunde in alt colt de harta. Inainte erau in harta 4.3 acum le gaseti peste tot. Ori cati de multi bani as investi nu te poti pune cu ei care culeg mii de URIDRUM gratis zilnic. Deci concluzia .....Mai bine ne lasam de joc....ori cum nici jumate din conturile ce sunt acum nu mai sunt active si vad ca nu faceti nimic Hackari isi fac de cap.
     
  2. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Nu stiu la ce Pet-uri fantoma te referi tu.
     
  3. Este plin de Pet-uri care culeg cutiute bonus in toate hartile . in fiecare harta sant cel putin 10...15 care apar si dispar si culeg cutiute bonus ... imi este greu sa cred ca nimeni nu le vede si pe nimeni nu deranjeaza chestia asta.. dar....NEPASAREA
     
  4. mobob

    mobob User

    LOOOOOOL.....omule,m-ai amuzat teribil...mi-ai adus aminte de mine in zilele mele de inceput in dark orbit,cind cautam cu disperare ce modul sau echipament aduna cutiile de la distanta...pe vremea aia nu auzisem si nu stiam de camuflaje...
    Deci,peturile alea fanbtoma sint peturi apartinind unor jucatori camuflati (adica jucatori care folosesc si activeasza cpu-uri de camuflaj,disponibile in shop sau la licitatie,CLOAK4K MOD,CLOAK4K,CLOAK4K-XL).aceste cpu-uri fac nava invizibila pe harta mare,ea fiind vizibila doar pe miniharta,sub forma unui punct rosu,albastru,verde sau galben,in functie de diplomatie .de asemeni,cind esti camuflat,daca este in apropierea navei,si petul este invizibil...el devine vizibil doar cind se indeparteaza de nava,redevenind invizibil cind revine in apropierea ei.
     
  5. Tu crezi ca eu joc de 1 saptamana ? laso balta. am stat o zi intreaga omorand peturi. am si eu chip-uri pe pet am dat 23000 uri pe unul +3 dar cand eu stau pe invizibil ori cat de mult se indeparteaza de mine si el este invizibil. am stat o noapte intreaga pe mapa 4.3 am fost singur nici macar o nava nu a fost nici pe invizibil macar dar peturi au fost cateva zeci si nu e greu sa le vezi ca apar si dispar ori cat de mult le-ai omora ..dar avand in vedere ca deaja 2 persoane au votat DA deci este normal sa castigi URIDRUM MOCA si cei care baga bani nu au de cat sa stea la portale ne putand sa faca nimic pentru ca cei cu Hack au mii de uri strans si bagat in munitie , lasere etc
     
  6. mobob

    mobob User

    ::))
    prietene,vad ca tu joci din august anu' asta...si dupa enormitatea asta care ai scris-o adineauri,e clar ca asta e primul tau cont....cu suficinte protocoale de radar nivel 3,petul se indeparteaza enorm de mult de nava....in mapele 4x petul poate fi la cel putin jumatate de harta distanta de nava...e clar ca tu ai modul de colectare de nivel mic si nu ai protocoale,deci petul tau practic t-i se impleticeste printre picioare...
     
    styv86 și ★ŚMΛUĞ★-Ř★Ŧ apreciază asta.
  7. ok. cand jucam eu acest joc tu nu stiai ca exista dar.... laso balta si petul meu are lvl 12 asa ca ....probabil si tu esti unul din cei cu ....bafta...ori cum acum 5 ani era mult mai ok acest joc

    si inca ceva daca tot faci pe desteptul....de ce nu poti trage in ei ???? RASPUNDE ? INDIFERENT DE COMPANIE NU TE LASA SA II OMORI . daca vrei sa omori acele peturi prima data trebuie sa tragi o racheta apoi dai cu laser si le distrugi. daca dai direct cu laser in ele iti scrie ca atacul a fost oprit si poti fugi toata harta dupa el acelasi lucru iti scrie. stiti clar despre ce vorbesc asa ca nu o mai dati din FANTA IN COLA. mai bine ati face ceva sa opriti prostiile astea. si cand zic sa faceti ceva n u vorbesc cu tin e tu esti mic ...cu cei ce incaseaza sumele de bani

    UN MODERATOR SA OPREASCA ACEST SUBIECT CA NU ARE ROST SA IL DISCUTAM
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 25 Sep 2017
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Incearca sa tragi cu rachete sa vezi ce repede il omori !!!
     
  9. mobob

    mobob User


    Ba te lasa foarte bina sa il omori daca ii dai rachete...in fapt ,faptul ca iti da atac intrerupt atunci cind dai in pet cu atac standard ,iti e cumva de ajutor atunci cind fugaresti doua puncte rosii de pe minimapa si reusesti in final sa pui click pe unul din ele,pentru ca iti dai seama imediat daca ai nimerit petul sau nava...este,sau mai bine zis era o tactica curenta sa dai petul pe pasiv cind fugi,astfel incit sa il oferi "momeala" urmaritorului ,avind sanse mari ca acesta sa puna clickul pe el si tu sa scapi
     
    xxxxASDxxxx apreciază asta.
  10. Hermes

    Hermes Guest

    Interventii corecte. Sunt multe strategii de joc care se pare ca-ti sunt necunoscute, fapt oarecum rusinos la experienta pe care o declari. Cum nu e nici o conspiratie la mijloc si nu e vorba despre nici un "hack" , tema nu-si are rostul.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.