Pentru **eagle1**

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ursulet81, 24 Iul 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ursulet81

    ursulet81 User

    Probabil cei care isi permit 2 pachete de tigari pe zi luna de luna si bani de RSB in joc traiesc pe alta lume(au functii mai bine platite, poate lucreaza si in afara tari si poate nici romani nu sunt).
    Nu stiu ce alternezi tu in joc(nu te vad la vanatoare) de te-ai plafonat in asa hal ca, nici nu intelegi ce se scrie pe forum.
    Orele de vanatoare pe unii ii costa bani reali si pe altii multe ore de cules palla ori paza navelor non-stop la battleray.
    "Naivitatea" ma face sa cunosc ce am scris mai sus si prefer sa nu ma limitez la stilu tau de joc(habar nu ai cata munitie se consuma pentru a distruge 70 de nave in joc):).
     
    maxx7575 apreciază asta.
  2. **eagle1**

    **eagle1** User

    Pai daca au timp sa fumeze 2 pachete de tigari pe zi luna de luna , mai au timp sa si munceasca !? Cred ca fac banii altfel ...
    Si chiar si asa 400 de euro pe luna pentru un simplu joc ... cred ca ii arde si pe ei la buzunare .

    Cand iti vei face timp si pentru celelalte harti , nu doar pentru 5-3 (stii tu singur ce faci acolo nu-ti mai spun eu )... ai sa ma vezi .

    Nimeni nu spune ca nu sunt si jucatori care cheltuiesc bani reali cu jocul asta , si probabil cunosti si tu cateva exemple , dar nimeni nu e naiv cand este in top sa cheltuiasca banii doar pentru a face vanatoare de ... piloti simpli , astronauti ...etc.

    In fine ca sa inchei iti urez spor la nave , si mai usor cu tutunul , iar eu ... imi voi continua jocul asa ca si pana acum .
     
  3. ursulet81

    ursulet81 User

    Pai nemesisu de la vru sa stii ca nu l-am facut la palla si nici toate navele ajutat de clan, multe le-am facut si singurel... plus 30% din nemesisu de la mmo.
    [​IMG]
    4021 nave contorizate la achievementu PVP(la nave distruse...in top utilizatori te uiti singurel);)
    :D crezi ca fac numai peturi?
    Ideiile prin care jucatorii mici ajung full lf3 mai repede vor relansa jocul...
    Nu continuii ca oricum nu ai inteles "povestea celor 400 de euro" bagati pe luna in joc, probabil de multi jucatori de top in trecut:)(de ce au bagat, ca i-a durut sau nu buzunarele, ca sunt fumatorii sau au functii mai bine platite...nu-s problemele mele, nu-mi bat capul si nici nu ma intereseaza).
    Imi pare rau... statu pe mai multe conturi sau jocul fara un scop anume te-au plafonat si oricat ti-as explica nu o sa intelegi ceva din ce scriu.
    Se poate inchide tema ca oricum nu intelege nimic si nu stie nimic.
    P.S. Multumesc pentru urari... nu fumez si la nave chiar am spor... munitie nu prea am :p .
     
    maxx7575 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.