Pentru conducere

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de ĄMŮИ-ŖĄ, 17 Aug 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. A fost postat pe forum si Sync-ul si Evenimentul de ieri. De ce ati sters postarile domnilor ADMINI/MODERATORI , va este rusine ca fac altii treaba dumneavoastra?
    Si sa revenim la anuntul din aceasta dimineata referitor la Sync. Domnule Hyperion rusinica dom-le pentru postare nu prea se potriveste ora de postare cu ora reala, dumneavoastra ne spuneti ca "in jurul orei 10 CEST" 11 ora Romaniei o sa aibe loc un sync cu restart de servere. Ia priviti domnule si faceti calculul , ca ati postat dupa ce se intamplase "intamplarea".
    https://prnt.sc/zm4cJ_npJRPN
    Cam asta este corectitudinea dumneavoastra domnilor ADMINI/MODERATORI . Sa mai avem incredere in dvs.?
    P.S. https://prnt.sc/-uhIoe7T9zv1 Aici v-ati modificat ora de postare.
     
    Modificat ultima dată: 17 Aug 2023
    BROSCOIUL, -*AIRFORCE*-, Veneficus și alți 3 apreciază asta.
  2. eu cred ca jocul e in moarte clinica!
     
  3. am stat o ora sa ma conectez pesteo ora si numai 503 502 si504 da si nu e prima data de mai multe ori in ultimele zile!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  4. jocul merge ca trenurile de la cfr adica degeaba , inteleg ati bagat un event ati fortat jocul cu tot felul de noi oferte dar se pare ca pica jocul mai ceva relanti-ul la dacie dar e foarte frumos a 2 zi de event si nu te poti conecta a aparut hitac-ul pac jocul jos practic sa facem eventul dupa ce se termina poate atunci o sa ne putem conecta . puneti 2 restarturi pe zi sau 10 poate atunci va merge
     
    »♠Jĕř¥ŧğ♠« și -Anunaky- apreciază asta.
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    cu ceva ani in urma afost o perioada destul de lunga cand userii postau pe forumul romanesc informatiile luate depe serverel straine :))
    am avut noi grija sa informam romanii la timp :) Stiu ca doare adevarul :)) din aceasta cauza stergeti postariile ?? pai...... alta cauza nu este :)
     
  6. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Cum tema nu mai este de actualitate și nici nu necesita un răspuns din partea nostră, o voi închide acum.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.