Patchnotes – Ianuarie 2013

Discuție în 'Anunțuri tehnice' creată de -.-AVATAR-.-, 13 Noi 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    Salutări piloți,

    Știm că publicăm multe anunțuri despre eventuri și funcții, dar nu întotdeauna puteți urmări cu ușurință ceea ce facem pentru a îmbunătăți jocul. Din acest motiv publicăm această informare lunară.

    Iată ce s-a întâmplat în ianuarie:

    Noi funcții
    - Retușare Hall of Fame
    o Hall of fame a beneficiat de niște retușuri grafice consistente, dar am îmbunătățit și unele funcții. Vă asigurăm că muncim din greu pentru a îmbunătăți HoF.
    - Fereastra cu misiuni – fereastră pentru confirmarea abandonării unei misiuni
    o La cererea voastră, am introdus o nouă fereastră de dialog pentru confirmarea abandonării unei misiuni. Astfel nu veți mai abandona o misiune din greșeală.
    - Bare de afișaj pentru HP, scut și nanococă în client
    o În urmă cu câteva săptămâni v-am rugat să votați ordinea preferată în care să fie afișate valorile navei voastre. Iată și rezultatele, de sus în jos: HP, scut, nanococă.
    - Prețurile pentru CPU Slot reduse la jumătate
    o Am redus la jumătate prețurile pentru CPU Slot 2, 3 și 4.
    - Limită cumpărături
    o Am modificat ușor limita de cumpărături în magazin, pentru a nu se întâmpla ca, de exemplu, un jucător să cumpere 14.000 de roboți de reparare selectând din greșeală maxim, și astfel să-și cheltuiască toate creditele.
    Erori remediate
    - Client: ceața Palladium nu mai are rol de zonă radioactivă
    - Client: au fost corectate valorile negative pentru nanococă.
    - Client: Combinația de mină retard și EMP nu mai are ca rezultat un efect de încetinire nelimitată.
    - Client: acum este afișată corect reducerea pentru reparații în killscreen, în cazul jucătorilor premium.
    - Hangar: pagina nu mai trebuie reîncărcată pentru ca obiectele montate în hangar să devină vizibile.

    Client
    - Citadel: abilitatea Draw Fire nu mai afectează jucătorii din facțiunea ta, dacă nu ești în război de clanuri cu ei.

    Website
    - Magazin: prețurile pentru upgrade-ul PV P.E.T. sunt acum actualizate corect.
    - Hall of Fame: diferite retușuri mai mici după modificările aduse Hall of Fame.

    Echilibrare

    Totodată, am mai adus anumite remedieri mai mici, corecturi de text și îmbunătățiri.

    Numai bine,
    Echipa DarkOrbit
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.