Pagina Principală - Probleme tehnice

Discuție în 'Probleme generale' creată de Seth[RO], 1 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut!

    O intrebare putin mai diferita decat sa stau sa zic ca nu merge nimic...
    Jucatori Premium care nu au putut face nimic in cele 2 zile de problema tehnica ce vor face ? vom primi 2 zile de premium in plus ?
     
  2. Cehn

    Cehn User

    Nu, din practica curenta. Si spun asta dupa 6779 ore de joc. Cu 90% din timp cu premium. Se acorda o compensatie generica.
     
  3. spiiribau

    spiiribau User

    mda , ai dreptate petu sta si hiberneaza ca si kamikazele ...
     
  4. cat mai dureaza domnilor cu baza de date ca am pierdut exp ca nu pot schimba hangaru plus nu pot trasporta sepron si alte kestii nu mai zic nimic de cele 2 zile premiu ca asa nu se va rezolva nimic....ms
     
  5. cat mai dureaza domnilor cu baza de date ca am pierdut exp ca nu pot schimba hangaru plus nu pot trasporta sepron si alte kestii nu mai zic nimic de cele 2 zile premiu ca asa nu se va rezolva nimic....ms
     
  6. -boghyy-

    -boghyy- User

    2 zile de premium ca 2 zile..dar sa ne rugam ca nu ne da jocu inapoi cu 2 zile ..sa ne ia toata exp,onoarea,uri pe care l-am facut in astea 2 zile ,gg-uri...ca au mai facut din astea
     
  7. Mury

    Mury User

    buna ziua,

    poate ne lamuriti si pe noi cu probleme care persista de cateva zile pe EG4?
    eu am cam cautat peste tot prin forum si nu am vazut nimic legat de asa ceva. Nu pot sa imi echipez nava, nu pot sa folosesc GG, nu pot sa joc cum trebuie. Si nu sunt singurul cu problema asta, cam toata lumea se plange de aceeasi problema.

    Multumesc.
     
  8. Hermes

    Hermes Guest

    O cautare prin forum , ti-ar fi lamurit nelamurirea.
     
  9. Hermes

    Hermes Guest

    Sunt convins ca nu ai cautat unde trebuie. Sunt nenumarate teme pe acest subiect, problema este globala , nu specifica serverului EG4.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.