Pagina Principală - Probleme tehnice

Discuție în 'Probleme generale' creată de Seth[RO], 1 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Sau macar sa ni se spuna si noua cat ma dureaza situatia asta. De 2 zile nu mai pot deschide porti, combustibil la PET numai am si habar nu am ce daune au Apisul si Zeusul.
     
  2. *billa*

    *billa* User

    fratilor astia ne iau in ras ne iau de prosti ce e atat de greu sa refaci niste chestii legate de tehnica la un joc atat de mare .
     
    Seth[RO] apreciază asta.
  3. *billa*

    *billa* User

    daca nu se remediaza ma las de joc ca ma enerveaza deja
     
  4. Sardaukar

    Sardaukar User

    nu se remediaza, ca e weekend si cei de la tehnic nu lucreaza.
     
  5. -boghyy-

    -boghyy- User

    ba dar deja e a 2a zi ..sunteti neseriosi... :|
     
    Seth[RO] apreciază asta.
  6. _ALBERT_

    _ALBERT_ User

    sunt curios daca cei care au premium,rabat si duplicator pintre care ma numar si eu vom beneficia de o prelungire a termenului de expirare deoarece noi platim dar nu si pe perioada in care jocul are probleme.vrem o explicatie
     
  7. -boghyy-

    -boghyy- User

    am si eu premium..dar stai linistit ca nu au devenit astia de la BP asa buni peste noapte incat sa il prelungeasca cu cateva zile acolo ;)
     
  8. -z0r0-

    -z0r0- User

    domni de la suport desteptarea nu se vede ca aveti probleme tehnice pe joc daca nu puteti sa le rezolvati cautati ajutor la hacheri cred ca sau angajat niste perjoane la bigpoant incapabile de rezolvari avem premium zilele care nu putem benificia de facilitati cine ne le va returna? suu vorba rominului ce a mincat lupu bun mincat e imi pare rau dar realitatea doare
     
    Seth[RO] și -boghyy- apreciază asta.
  9. .--ČRONOS--.

    .--ČRONOS--. S-Moderator Team Darkorbit


    Problema este cunoscuta deja departamentului tehnic, si speram sa fie rezolvata cat mai curand posibil.
     
  10. NinjaBoyz

    NinjaBoyz User

    sal staff avem probleme nu se deschide multe casute de pe pagina unu de o zi jumate. ne spuneti ce se intampla
     
  11. .C.M.C.2

    .C.M.C.2 User

    jocul este ...de nejucat.
     
    Seth[RO] apreciază asta.
  12. .C.M.C.2

    .C.M.C.2 User

    Putem sa stim si noi care a fost cauza careia i se datoreaza problemele din joc?

    Multumesc.
     
  13. Sa mor de nu ma las de joc drq pierd drone,nu pot lua si eu ECO-10 si mai ales azi cand e LF-4 nu pot lua cheie prada...Lasati-o incolo de trb.
     
  14. Vladut

    Vladut User

    Chei poti sa iei,bifeaza la setari casuta corespunzatoare si se rezolva.In rest ai dreptate,nu merge nimic:)
     
  15. -RaZoR-99

    -RaZoR-99 User

    Ma am si eu o intrb am luat ieri solace din prada verde, si is curios cand se rep jocul o sa il am nush intrb si eu ? :O !
     
  16. Hermes

    Hermes Guest

    In cazul in care nu se va face un rollback al serverului, cu siguranta design-ul va fi la locul lui.
     
  17. Hermes

    Hermes Guest

    Nervii, jignirile si insistentele nu vor rezolva problemele jocului. Noi am sesizat toate aceste probleme echipei tehnice, insa , se pare ca doar de maine ele vor incepe sa fie remediate.
     
  18. Hermes

    Hermes Guest

    Probabil ultimul update de joc nu a functionat in totalitate cum trebuie. Oricum a sti cauza, nu rezolva cu nimic problemele actuale de joc.
     
  19. Hermes

    Hermes Guest

    Daca ai curiozitatea sa te uiti prin forum, exista nenumarate teme in care s-a dezbatut acest subiect. Deschiderea de alte teme, nu va grabi rezolvarea problemelor.
    Fiind o problema globala a tuturor serverelor, hotararea de a acorda beneficii reparatorii pentru aceste zile pierdute, ii apartine in totalitate Dezvoltatorului.


     
  20. Hermes

    Hermes Guest


    Au fost deja date destule raspunsuri privind acest subiect.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.