Pagina Principală - Probleme tehnice

Discuție în 'Probleme generale' creată de Seth[RO], 1 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. chrome://plugins/ am intrat aici am dezactivat pepper si tot asa imi apare ???sunt singurul care are aceeasi priblema?nu merge sa intru la galaxy gates ,sa imi schimb conf etc....
     
    Modificat ultima dată: 1 Feb 2014
  2. nu dar e weekend si pe dezvoltatori nu ii intereseaza
     
  3. caesar691

    caesar691 User

    am scris la suport asa;
    buna ! intrucat in ultima perioada jocul darkorbit merge execrabil va anunt oficial ca timp de 1 luna cel putin nu o sa mai bag nici macar 1 euro la mega!
    acum de exemplu nu merge pagina principala,nu pot sa vad dronele, nu pot sa intru in hangar etc.
    fara sa mi-o luati in nume de rau consider atitudinea dvs lipsita de profesionalism si de respect fata de consumatorii acestui joc .
    Nu astept neaparat un raspuns pentru ca am deja cristalizata parerea despre dvs!
    fostul jucator de darkorbit Cezar Moga!
     
    Matrix*Lf3, HaDySeE** și Sardaukar apreciază asta.
  4. Rog un moderator sa ne conformeze cu ce fac creatorii jocului ptr a remedia aceasta problema......situatia ar trebui rezolvata repede ptr ca nu putem schimba nici macar conf. si pe mn personal ma prins pe configuri de poarta
     
  5. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    cand o sa rezolve problema o sa fie probabil un restart la server sau o sa fie postat un anunt oficial ,asa ca nu va mai plangeti pe forum degeaba toata lumea are aceeasi problema
     
    HaDySeE** apreciază asta.
  6. caesar691

    caesar691 User

    iedu eu unul m=am saturat de vesnicele probleme ale acestui joc.continua cu resemnarea asta si sa fii fericit!
     
    raptor99 apreciază asta.
  7. ei deja fac asta,se chinuie sa remedieze problema crezi ca bat ei din palme si gata,o sa dureze ceva,deci nu va mai vaicariti,va vaicariti degeaba.
     
  8. STRATUS

    STRATUS User

    Eu am o problema cu pagina de start.de pe pc nu merge,mi se umple de reclame si nu pot uza de magazinul de munitie,nu nerge sageata cara coboara iconitele,pt tipurile de munitie de mai jos sau de mai sus.La skylab dupa ce trimit seprom-ul pe nava trebuie sa dau pagina inapoi cu sageata de la browser,altfel raman acolo.Abilitatile nu mi se afiseaza deloc.Am vazut ca pe laptop nu am pr asta,nu inteleg ce e,poate ma ajutati voi.Java,flashplayer,etc din cate stiu sunt actualizate.Totusi nu cred ca e pr la calculatorul meu,insa faptul ca de pe laptop functioneaza,ma duce cu gandul ca s-ar putea.astept recomandarile voastre.Multumesc!
     
  9. Hermes

    Hermes Guest

    Inainte de a posta, ai facut si un tur de forum, asa...doar de plictiseala, ca tot nu te poti juca !?!?!?!
     
  10. Salut,Am si eu o problema cu prima pagina nu pot schimba dz la nava,nu pot cumpara combustibil pentru pet absolunit nimicnu pot face,daca ai putea remedia problema pt ca eu am premium si nu vreau sa stau pana imi expira.Multumesc astept solutii.
     
  11. Stai linistita ca se lucreaza la aceste probleme si tin sa te anunt ca nu esti numai tu cu aceste probleme , toti vem fix aceleas probleme ca si tine :p
     
  12. nu esti singurul ,multi sau plans de aceeasi problema ,cred ca e de la ei
     
  13. ok iti multumesc pentru informatie!
     
  14. Salut este foarte naspa nu pot sa fac nimic pe pagina principala decat sa dau start va rog
    frumos sa rezolvati problemele .
     
  15. titel20

    titel20 User

    si cat mai repede va rog
     
  16. Dhaarth

    Dhaarth User

    aveti cumva idee cat mai dureaza pana se remediaza problema??
     
  17. U.S.B.2013

    U.S.B.2013 User

    se remediaza sau nu ??
     
  18. Salut ,am o problema cu shop-ul , ecranul in care ar trebuii sa imi apara produsul este mereu negru si nici nu pot sa dau in jos sa vad mai multe produse de la aceasi categorie , practic nu mai pot sa cumpar nimic , ma poate ajuta cineva?
     
  19. *Stranger*

    *Stranger* User

    daca ai ai citi si dumneata postarile ai intelege de ce....Nu merg serverele....este o problema tehnica
     
  20. normal ar fi fost din partea admn sa trimita un mail la fiecare jucator si sa anunte treaba asta. nu este normal asa domnilor admn ? macar atat sa faceti pentru noi un simplu mail. este atat de greu??
     
    ●Ĝäm3я● apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.