Pagina Principală - Probleme tehnice

Discuție în 'Probleme generale' creată de Seth[RO], 1 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    In aceasta seara am avut ceva probleme de logare pe pagina principala, dupa care am observat lipsa buton de sub bara de start (cel ce duce catre abilitati), lipsa fereastra galaxy gates, lipsa fereastra echipament hangar, lipsa butoane aderare clan.
     
  2. Vladut

    Vladut User

    Aceleasi probleme,lipsa fereastra gg,echipament,la shop pot vedea produsele dar nu pot selecta nimic...eg3.poate dupa restart isi revine
    L.E. nu si-a revenit :(
     
    Modificat ultima dată: 1 Feb 2014
  3. se poate sa ne raspunda careva de ce nu merge jocul cum trebuie
     
  4. Asta inseamna ca nu numa eu ma confrunt cu aceasta probleme am vrut si eu sa cumpar niste LGF si nimic. Un Admin arputea sa ne explice ce se intampla ?
     
  5. cineva imi poate da si mie un link sau macar ajutorul pentru a sterge cache si cookie din calc cel putin petru mozila firefox. xcum in caz ca va intrebati ce s-a intamplat va spun ca la licitatie mai jos nu mai pot sa dau ca sa vad toate itemele de la licitatie ci le vad doar pe primele, la fel si la upgrade nu pot schimb de pe lasere pe drone sau generatoare de scut sau lansator de rachete, la shop la fel sa dau sa imi cumpar eco nu mai merge . plus de asta in fereastra home nu imi mai apar eventurile in partea drepata. cumva este un bug sau este de la cache & cookie???
    STIMA!!!
     
  6. ursulet81

    ursulet81 User

    Gasesti aici :)(pt firefox mai jos in acel tutorial, dupa internet explorer).
     
  7. din pacate am sters deja cache si cookie insa probema persista
     
  8. De cand a aparut o reclama la mine cu short break nu mi se mai incarca nici echipamentul nici galaxy gate.Sa imi spuna cineva ce se intampla.
     
  9. chiradal

    chiradal User

    probl
    Problema e generala, nu e de la calculatorul tau.
     
  10. Salut,pe data aceasta de 1-Feb-2014 nu merge Galaxy Gates apare fereastra neagra si asa ramane,Hangar>Echipament nu merge,tot asa negru ramane patratul acela si mai multe...apropo si sub START acolo trebuia sa scrie Prieteni si Bonus si nu scrie. E de la mine? Am mai patit asa ceva de 2 ori si nush cum am rezolvat-o ca era pe acu 1 an. Si am incercat si restart PC,LogOut Darkorbit,etc...nimic.
    Astept raspunsuri...
     
  11. Hermes

    Hermes Guest

    Toate aceste probleme sunt cunoscute si au fost raportate echipei tehnice. Ne pare rau pentru neplaceri si speram intr-o remediere rapida.
     
    FRUMUSICA și N!NO_EG6 apreciază asta.
  12. DonVioJr

    DonVioJr User

    Nu stiu ce se intampla, dar si eu am aceiasi problema, tot de astazi.
     
  13. Am intrat pe joc, si vroiam sa intru in hangar ,nu merge; Am intrat pe GG nu merge; Am intrat pe SHOP, nu merge... ce se intampla?? La toti jucatorii se intampla asta! Va rog rezolvati problema!
     
  14. .ackack.

    .ackack. User

    Confirm cele spuse mai sus detin aceeiasi problema de la ora 01:00.
     
  15. Asteptati nu pot lucra nici ei la foc continuu...
    Stiu care este problema momentan se lucreaza la asa ceva
    Mai mult ca sigur va fi un restart server pentru a reveni totu la normal
     
  16. N!NO_EG6

    N!NO_EG6 User

    hehe, am vizionat cele 4 clipuri pt. a reduce timpul de transport din skylab, degeaba.... nu doar ca nu s-a redus timpul, dar s-a si blocat.... nu mai merge deloc cronometrul :D
     
  17. Si eu la fel am aceasta problema,dar am postat-o din gresala sa nu mai deschid un alt subiect asa ca imi pare rau...
     
  18. si apare ShortBreak sau cum o fi scris acolo...
     
  19. Matrix*Lf3

    Matrix*Lf3 User

    am aceasi problema....
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.