Pagina de joc

Discuție în 'Probleme generale' creată de ■♫viruss41™♫■, 3 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Buna seara!
    Am si eu urmatoarea problema cu pagina de joc adica dau start , astept sa mi se incarce si dupa ce mi se incarca nu-mi apare start .....sau daca apare , apare dupa 30 de minute ( nu exagerez )
     
  2. Ai probleme de la conexiunea la internet.Jocul merge in conditii optime in acest moment.Incearca sa inalturi programele auxiliare care iti consuma resurse internet/ram/cpu.
     
  3. Spune-mi si mie ce intelegi prin conditii optime.... Problema la conexiunea de net nu am deoarece am fibra si nu ce program auxiliar sa inatur deoarece decat DO e in bara
     
  4. Conditii optime- nu sunt probleme tehnice la server/lag mare pe joc.
    Programe auxiliare: Torrent/Messenger
    Un admin ar putea sa iti raspunda mai in masura la problema ta.
    Eu am incercat doar sa te ajut in conditiile in care am intampinat si eu probleme de natura celei semnalate de tine.
     
  5. daca ai cauta in forum ai gasi multe raspunsuri de ex Ai un răspuns AICI.
    si cred ca tema poate fi inchisa
     
  6. paria

    paria User

    chiar aşa, un admin este în măsură să răspundă la această problemă nu tu într-o asemenea manieră încît să induci ideea că ai face parte dintre oficialii care postează pe aici. cum poţi să decretezi tu că jocul merge în "condiţii optime", "nu sunt probleme tehnice la server" ?! ştii măcar pe ce server joacă ■♫viruss41™♫■, ai pus această întrebare ?
     
  7. nu conteaza pe ce servar joaca virus aici toti avem de spus un cuvant , adica pe intelesul tau paria incercam doar sa ajutam nu sa ne dam mari si tari ca ala este pe un servar cu multi jucatori sau este bun la jok daca citeai mai sus si vedeai despre ce este vb in tema asta posibil raspunsul tau era cu totul diferit .
     
  8. Hermes

    Hermes Guest

    Un admin a raspuns in alta tema similara, daca nu erati prea orbit de a sari la gatul altui jucator poate ati fi observat-o.
    Fiind toti pe joc si neavand probleme , chiar daca nu faci parte din staff, poti afirma ca jocul merge in conditii optime, iar aceste conditii optime , dovedesc ca serverele nu au probleme tehnice. Sunt niste concluzii logice pentru orice jucator care sta ceva timp pe joc si nu trebuie sa faci parte din echipa de moderare ca sa-ti dai seama de aceste lucruri . Chiar asa, mai petreceti timp pe joc sau doar greblati forumul in cautare de "victime" care tin cu inamicul existentei dumneavoastra ?!


    \\AICI// ai pus aceeasi intrebare, ai primit indrumari din partea altor jucatori si un raqspuns din partea unui coleg de-al meu, ce rost are sa deschizi peste tot teme ?

    Tema inchisa.
     
    Modificat ultima dată: 4 Ian 2014
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.